הכרזה

Collapse
No announcement yet.

דיון שאלות ותמיכה בעיצוב (Photoshop, C4D) ובעריכה (After Effects, Sony Vegas)

Collapse
נושא זה נעוץ.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

שם:נתי
    מה אני צריך:עזרה בסוני וגאס 11
    המסך נעלם לי ואני לא יכול לראות את הסירטון ואת האפשרויות נגיד לשים כל מיני אפקטים שיש ב videofx ואת הסירטון עצמו
    הערות נוספות:http://i.imgur.com/0RXLsfc.png
    אל תלחצו>>>>כאן

תגובה

פורסם במקור על ידי Naty View Post
      שם:נתי
      מה אני צריך:עזרה בסוני וגאס 11
      המסך נעלם לי ואני לא יכול לראות את הסירטון ואת האפשרויות נגיד לשים כל מיני אפקטים שיש ב videofx ואת הסירטון עצמו
      הערות נוספות:http://i.imgur.com/0RXLsfc.png
      תראה שבתפריט למעלה, בשלישי משמאל, רשום "View"
      תלחץ על זה ויהיו לך אפשרות, תבחר במה שתצטרך.
      אם לא עובד תצטט
      סמנכ"ל מדיה/ניהול לשעבר
      הנדסה קרבית - נוב' 18

תגובה

• eyalo123
        eyalo123 הגיב
        עורך תגובה
        היי, יש לי סוני וגאס 15 וכנראה לחצתי על משהו ונעלם לי הכל.. נשארו לי רק השכבות ללא כל תמונה או סרטון.. תוכל לעזור לי להחזיר את זה לברירת מחדל..? מישהו יודע בבקשה..
        ראיתי מה שכתבת לו... אבל זה מחזיר רק חלקים [או שאולי לא הבנתי נכון חחח]
        אשמח אם תסביר כיצד לחזור לברירת מחדל אחי.
        תודה
        אייל

מוזמנים לשאול שאלות.
      הקפידו לשאול לפי הטופס.
      - BesT -
      אם אתה מסוגל לחלום, אתה מסוגל גם לבצע

תגובה

שם: אביב
        תיאור הבעיה/בקשה/עזרה (או כל מה שאתם צריכים): הכנתי תמונה לפני בערך כמה חודשים ונתקלתי בבעיה! עשיתי את התמונה בצבע כחול שחור כזה ועכשיו הSETUP שלי הוא אדום שחור וזאת בעיה כי זה לא מתאים לSETUP. עכשיו אני לא זוכר איך לשנות את הצבע מכחול לאדום ושאני מנסה זה עושה דברים מוזרים כאלה.
        הנה התמונה:

הערות נוספות: מי שרוצה לעזור מעבר להסביר איך לתקן מוזמן ליצור קשר בפרטי - פורום / דיסקורד - SetGaming#6781 / טימספיק - SetGaming.
        צנחנים לעד.
        בברכה,
        אביב | SetGaming

ניהול בהווה:
        מנהל קהילת Garry's Mod

ניהול בעבר:
        מפקח שרתי הדיבור לשעבר
        סגן מנהל קהילת Garry's Mod לשעבר
        מנהל קהילת Rust לשעבר
        אחראי אדמינים בקהילת CS:GO לשעבר
        סגן מנהל שרת ה-RP לשעבר
        אדמין בשרת ה-Jail לשעבר X2
        כתב גיימינג

תגובה

פורסם במקור על ידי SetGaming View Post
          שם: אביב
          תיאור הבעיה/בקשה/עזרה (או כל מה שאתם צריכים): הכנתי תמונה לפני בערך כמה חודשים ונתקלתי בבעיה! עשיתי את התמונה בצבע כחול שחור כזה ועכשיו הSETUP שלי הוא אדום שחור וזאת בעיה כי זה לא מתאים לSETUP. עכשיו אני לא זוכר איך לשנות את הצבע מכחול לאדום ושאני מנסה זה עושה דברים מוזרים כאלה.
          הנה התמונה:

הערות נוספות: מי שרוצה לעזור מעבר להסביר איך לתקן מוזמן ליצור קשר בפרטי - פורום / דיסקורד - SetGaming#6781 / טימספיק - SetGaming.
          יש לך שתי שיטות שעולות לי כרגע שמאפשרות לך לשנות בלי יותר מדי חפירה -
          1. לשים Gradient Map שהגראדינט בצבע שחור אדום - האדום הוא הדומיננטי והשחור בתור רצסיבי - ולשים אותו על HUE/SCREEN/LIGHTEN.
          2. Hue/Saturation
          אבל, להבא, תלמד לעבוד מסודר, כדי שתוכל לשנות בכל שנייה.
          סמנכ"ל מדיה/ניהול לשעבר
          הנדסה קרבית - נוב' 18

תגובה

• SetGaming
            SetGaming הגיב
            עורך תגובה
            תודה רבה על התגובה.
            אני לא מוצא את השני אופציות שהבאת לי!...

חח אם אתה לא יודע איפה נמצאים האופציות האלה אתה כנראה ממש ממש מתחיל בפוטושופ,
          לנושא: הם נמצאים בצד ימין למטה, זה נראה כמו עיגול חצי לבן חצי שחור.

נ.ב - יש לך מזל גדול ששאר התמונה בשחור לבן...

תגובה

• SetGaming
            SetGaming הגיב
            עורך תגובה
            פשוט לפני כמה חודשים עשיתי את זה והייתי טוב בזה ועכשיו אני לא זוכר כלום, וכן ניסיתי לעשות את ה-Gradient Map אפילו לפני ששלחתי את הפוסט וזה לא עזר

2 שניות של לשחק עם Hue

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
          עובד...
          X