הכרזה

Collapse
No announcement yet.

מדריך על כל השודים במשחק (Heists)!

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• מדריך על כל השודים במשחק (Heists)!

Play-IL Present: קהילת GTA V הישראלית!

קרדיט מלא ל - Sos[T]Boy

The Flecca Job
    ההייסט הראשון, "אומרים שהפעם הראשונה היא הקשה ביותר", כך לסטר אומר לדמות שלך בתחילת ההייסט. זה יכול להיות נכון וגם לא נכון.
    ההייסט הראשון נועד ל-2 שחקנים בלבד. אורכו כ-2 משימות ובזמן אמת ייקח לכם כשעה וחצי במקסימום לסיים אותו אם הצטיידתם בחבר.
    בסך הכל, ברמת הקושי הקשה ביותר ניתן להשיג מההייסט הראשון כ-143,750 כסכום סופי, הסכום מתחלק בין 2 השחקנים בחלוקה שקובע מי שהתחיל את ההייסט, כאשר ישנה הגבלה של עד 70 אחוז לשחקן אחד.
    הליך ההייסט הוא פשוט כמו שכל הייסט ראשוני היה יכול להיות בדמיון שלנו. מתחילים מהמשימה או הSetup הראשון, שבו 2 השחקנים ייסעו יחדיו עם לסטר לבנק אותו הם ישדדו, בוחנים את המקום ונוסעים חזרה למשרד של לסטר, בזמן ש-2 השחקנים יסעו חזרה, השחקן שאינו נוהג יקבל משימה קצרה שהיא לעבור מסלול מכשולים בצורת סנייק. ניתן לקבוע מי יעשה את המשימה הזו בפשטות, רק לתת למי שלא רוצה לעשות זאת לנהוג. מהמשרד של לסטר הם ייקחו את הרכב של לסטר לבית של מי שהתחיל את ההייסט בכדי לסדר את חדר ההייסטים לקראת ההייסט וככה תיגמר המשימה הראשונה.
    במשימה השנייה לסטר ישלח את 2 השחקנים להשיג מכונית משוריינת בשם Armored Kuruma מכנופיה עוינת. הייתי ממליץ להצטייד במגן ונשקים למשימה על מנת לעבור אותה מבלי לאבד חיים. לאחר שהשחקנים לקחו את המכונית המשוריינת, הם נוסעים חזרה למשרד של לסטר ומניחים אותה שם.
    כך נגמרת המשימה השנייה.
    מייד לאחר שני המשימות ליוצר ההייסט תינתן האפשרות להתחיל את ההייסט עצמו. ההייסט עצמו יתחיל ביציאה של 2 השחקנים מביתו של מי שהתחיל את ההייסט לכיוון משרדו של לסטר, שם ייקחו את המכונית המשוריינת וייסעו לבנק שאותו הראה להם לסטר מוקדם יותר. בדרך לשם תיכנס לתוקף הבחירה שתהיה לשחקנים בתחילת ההייסט שהיא לבחור מי הנהג ומי פורץ לכספת, מי שנוהג כמובן דואג לנהיגה וגם בזמן השוד עצמו צריך לירות באוויר ולדאוג שאף שבוי לא בורח או מתקשר למשטרה. הפורץ נאלץ לעשות שוב את אותו התרגיל שנראה כמו סנייק על מנת לפרוץ לכספת של הבנק ולפתוח אותה. לאחר שנפתחה הכספת הפורץ יכנס לכספת ויקדח את התא שלסטר ביקש מראש להשיג. תהליך הקדיחה לא קשה מדי, רק צריך לזכור לגרור את העכבר למעלה בזהירות בכדי שלא תתחמם המקדחה ולהפסיק להזיז אותו כאשר המקדחה קודחת, היא כבר תמשיך לבד.
    אחרי שהקדיחה נגמרה 2 השחקנים יצאו לרכב המשוריין וייסעו דרך משטרות רבות שימתינו להם. המטרה היא לא לעצור ולנסוע אחר הGPS. כאשר השחקנים יגיעו לגשר יש לנסוע מתחת למסוק שיטוס מעל אמצע הגשר במדויק ויאסוף את המכונית יחד עם השחקנים. וכך נגמר ההייסט הראשון.

The Prison Break

ההייסט השני, לכאן אתם כבר מגיעים מוכנים. ההייסט ברמת קושי בינונית, אם תשחקו עם חברים שמכירים אותה ככל הנראה תצליחו לסיים אותה בלי להיכשל, תוך שעתיים וחצי במקסימום.
    ההייסט השני נועד להכיל 4 שחקנים בלבד. הכסף שיתחלק בין המשתתפים הוא 500,000 במידה ומדובר ברמת קושי קשה. כלומר, אם כל המשתתפים חברים, הייתי ממליץ על 25% לכל אחד.
    הליך ההייסט אינו מסובך עדיין אבל הוא בהחלט ארוך יותר מהראשון. לא הייתי ממליץ להתחיל אותו לבד עם אנשים אקראיים שלא נמצאים בקשר כלשהו אתכם, וגם אם כן, לפחות שיוכלו לתקשר. ההייסט מכיל 4 משימות לפני שההייסט עצמו מגיע, אני אפסיק בשלב זה להרחיב על מה עושים בכל משימה ואתן שיטות לכל אחת במקום. במשימה הראשונה הייתי ממליץ להשיג מכונית משוריינת כמו זו שגנבתם בהייסט הראשון שעולה כ500 אלף דולר במשחק, כך תוכלו להרוג את כל האנשים בשדה התעופה ולא להיפגע אפילו קצת.
    במשימה השנייה הייתי ממליץ לעשות את אותו הדבר רק שהפעם יש להרוג את נהג האוטבוס בתוך המכונית המשוריינת בזמן שאחד מהמשתתפים מגיע מהצד כאשר המשטרה לא מתעניינת בו תחילה ואז להשתמש ברכב המשוריין כפיתוי שנועד לסייע לאוטבוס להימלט מהאזור בקלות.
    במשימה השלישית בצד של השוטרים יש להתקשר דרך הטלפון שלכם במשחק למשטרה. אם אין לכם את המשטרה באנשי קשר לחצו על אנשי הקשר ואז על הגלגלת ורשמו 911. כך תשיגו ניידת לאזור שלכם ותוכלו לגנוב אותה. לצד של הגנבים. הייתי ממליץ לעלות לחלק העליון של הספינה כשאתם עולים עליה מהעלייה שנמצאת צמוד לאזור שאתם עולים בו, לאחר שעשיתם זאת תקפצו על המכולות ותגיעו אל המכולה שאתם צריכים בחצי מהזמן.
    במשימה הרביעית צריך תיאום, לא יותר מזה. רק לדעת לירות באותו בזמן. הייתי ממליץ גם להשתמש ברכב משוריין בשביל לברוח בצורה בטוחה יותר לאחר שביצעתם את המשימה.
    זהו סיימתם את המשימות. הגיע ההייסט, התחלקתם ל-3 קבוצות: הטייס, המשמיד והסמויים. ההמלצה שלי היא לדאוג שלסמויים יש הרבה מגנים וחטיפים למילוי חיים, להימלט עם המטוס מהתוקפים בעזרת בלבול קל שאפשר לגרום לבוט שנוהג אם רק תגיעו אל מאחוריו ופשוט תיסעו מאחוריו עד שהסמויים יסיימו את המשימה שלהם. כל קבוצה חשובה למשימה ויש לדאוג שכולם יעשו את מה שהם טובים בו. זהו, נגמר ההייסט והרווחתם כסף טוב.

The Humane Labs Raid

הייסט שלישי, חמישה משימות ברמת קושי בינוני עד קשה. המשימות מאוד מובנות ואין יותר מדי שיטות בכדי לפתור אותן, ההייסט הזה מזכיר באופן מסוים את המשימות בסינגל, מה שמבהיר שישנה רמת קושי אבל אם הקבוצה בעלת יכולת הבנה אתם תסיימו את הייסט ב-3 וחצי שעות מקסימום. בסך הכל ברמת קושי קשה, ניתן להרוויח מההייסט 675,000 דולר.
    בהייסט עצמו, הייתי ממליץ לקחת את הרמות הגבוהות יותר לכניסה למבנה יחד עם חטיפים למילוי חיים ומגנים כי הסיכוי למות בתוך המבנה גבוהה, הרמות הנמוכות יישארו במסוק וירו באויבים שמגיעים מבחוץ. תעקבו אחרי ההוראות הפשוטות וסיימתם את ההייסט הזה.

Series A Funding

פחות הייסט, יותר משימות של Travor. ההדרכה שלי להייסט הזה היא לעשות אותו ברמות גבוהות יחסית, ועם הרבה מגנים ואפשרות למלות חיים. יש הרבה קטעים שיורים בך כשאתה לא יכול לירות בחזרה והאפשרות לשמור על מד חיים מלא חשובה. לא קיים ממש הייסט במקרה הזה, במשימה האחרונה אתם תעזרו לTravor למכור את כל מה שגנבתם בשבילו ותקבלו את הכסף בסוף. מדובר ב505,000 דולר בסך הכל ברמת קושי קשה. כן, קצת נמוך אבל לא כמו ההייסט הקודם, המשימות של Travor קצרות יחסית ומביאות הרבה כסף מכל משימה.

The Pacific Standard

ההייסט האחרון, הצלחתם להגיע לכאן. זהו ההייסט שללא חשש אני יכול להגיד שהוא הכי קשה והכי מסובך מכולם. די ברור זה האחרון בכל זאת. ההייסט יכול להביא עד ל1,250,000 דולר בסך הכל אם הרמת קושי נמצאת על קשה. בשביל המשימות הייתי יותר ממליץ על השגת Insurgent כרכב פרטי על מנת לא להתפוצץ במשימה בה אתם תעצרו שיירה של הצבא שמלוות במסוק שמפוצץ כל רכב בשנייה. חוץ מהמשימה הזו, ישנה משימה שדורשת תקשורת בין הקבוצה כאשר יש אחד שרואה לאן צריך לנסוע ואחד שנוהג. וב-2 המשימות האחרות יש צורך רק במכונית משוריינת לרוב, לא יותר מזה.

בהייסט עצמו, הייתי ממליץ בעבר על השיטה המפורסמת של הArmored Kuruma, אבל מכיוון שזו כבר לא עובדת, הדרך הכי טובה לשמור על הכסף לאחר ששדדתם את הבנק היא להיות עם רמות גבוהות שיהיו בעלי נשקים כבדים שמסוגלים להפיל הרבה אויבים ולמשוך אש אויב, בזמן שאלו שיש להם את הכסף בורחים מהצד בזמן הזה ומצליחים לשמר כמה שיותר. יותר מלא מומלץ לעשות replay על המשימה במקרה ונכשלתם, אם קרה ו..פשוט תתחילו אותה מההתחלה. ההפסד הוא גדול אם מי שעם הכסף מת.

Master Mind

השארתי את זה לסוף, כי אתם צריכים לסיים את ההייסטים לפחות פעם אחת אחרת זה יהיה לא רלוונטי. עם הוצאת ההייסטים, נוצרה האפשרות לסיים את כל ההייסטים על רמת קושי קשה בלי להיכשל פעם אחת, דבר הנותן לכל שחקן שמסיים את התהליך כ-10,000,000 דולר במשחק! הדבר ייקח בסביבות ה8 שעות ויהיה מסובך, יש לציין שעל כל חברי הקבוצה להיות זהים במהלך כל ההייסט, אחרת הפרס לא יגיע.

אם אתם רוצים כסף טוב במשחק, תעשו את זה. ככה תוכלו להגיע גבוהה באונליין במינימום זמן. כל מה שצריך זה 4 חברים שיש להם זמן להשקיע ולעשות פעם בכמה זמן לעשות הייסטים. ניתן לעשות את המשימה הזו רק פעם אחת, נצלו אותה טוב.

* מקווה שעזרתי לכם, זה המדריך שלי להייסטים בGTA Online, הדרך הכי טובה להרוויח כסף עד היום. מהרגע שסיימתם את הMaster Mind, אתם עוברים לשלב הבא, של לעשות כסף לבד דרך Securoserv או דרך הMotorcycle Clubhouse. אבל את זה אני אשמור למדריך הבא. תודה על ההתעניינות ובהצלחה!

קרדיט מלא ל - Sos[T]Boy
    יצירת קשר - 24/7
    דרכים אחרות ליצירת קשר!
    Skype - amir.amir105
    Discord - Scar#8052

תמיכה נפשית, עזרה (אפילו טכנית), מישהו עם אוזן קשבת.
    חבר צוות לשעבר.
    עדיין זמין לכל דבר.

:437::437::437::437:
    כ"ח

תגובה

תותח!

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
        Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
      X