הכרזה

Collapse
No announcement yet.

LOL ISC

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
 • סינון
 • זמן
 • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

 • LOL ISC  LOL ISC

  קהילת LOL ISC הוקמה בתאריך 2.12.2015 על מנת לפתח את הספורט האלקטרוני בישראל.
  אנו מביאים לכם סביבה תומכת, תחרויות ואיכות, במטרה לתת מענה לצורכי הקהילה, ולפתח אותה בישראל ומחוצה לה.
  הנהלת הקהילה מגיעה עם צוות מדהים, ששמים לפניהם רק את טובת הקהילה.
  הרצון העיקרי של הארגון הוא – לקדם את הקהילה הקיימת, להרחיב ולשפר אותה, כך שהארגון יהיה ברמה אחת עם כל הקהילה הבינלאומית.
  אנחנו רוצים להביא פרויקטים חדשים לקהילה שלנו, ולהראות שלא רק בחו"ל יש הרבה פרויקטים חדשים שמתפתחים, אלא גם לארגון הקהילתי שלנו בישראל שיכול להביא חידושים לקהילה, ולקדם עניין בתחרויות ספורט מקצועיות בחו"ל, ולהתחרות בעתיד להיות מוכרים בספורט מקצועי במדינה שלנו.

  מוזמנים להיכנס לאתר שלנו: http://lolisc.co.il/.
  נערך לאחרונה על ידי Amit_B; 26/02/2018, 16:06.
               

קצת עלינו

 • Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
עובד...
X