הכרזה

Collapse
No announcement yet.

דרושים לצוות שיווק

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• דרושים לצוות שיווק

שלום לכל גולשי פורום Play-IL,
    קהילת Play-IL מתחרבת מדי יום ואיתה גם צוותי הקהילה. הקהילה מחפשת חברי צוות שיוכלו לקחת חלק בצוות השיווק של Play-IL.

מהו תפקידם של חברי צוות שיווק?
    חברי צוות שיווק אחראים על שיווק ופרסום הקהילה ברשתות החברתיות השונות (Facebook, Instagram, Twitter, Youtube וכו').

מה התפקיד דורש?
    צוות שיווק דורש מס' קריטריונים, להלן הקריטריונים:
    1. בגרות ואחריות.
    2. שמירה על חוקי קהילת Play-IL.
    3. פעילות בפורומי Play-IL ובשרתי הדיבור.
    4. זמן פנוי לתפקיד בקהילה.
    5. הבנה ברשתות החברתיות השונות.
    6. כתיבה והגהה ברמה גבוהה לניסוח הודעות המתפרסמות ברשתות החברתיות.
    7. יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

חושבים שאתם מתאימים לצוות? מלאו את הטופס הבא כתגובה:
    שם פרטי ומשפחה:
    כינוי:
    למה מגיע לי להתקבל לצוות שיווק?:
    שימו לב, האשכול פתוח אך ורק להגשת טפסים, תגובות ללא טופס ימחקו.

בהצלחה לכולם, צוות Play-IL.
    Mixture, Peres ו Sc3ed אהבו את זה.
    .Learn from the highest and the lowest, learn from the king and the farmer

שם פרטי ומשפחה: אופק מזרחי
    כינוי: ofekmizrahi
    רקע כללי: שמי אופק מזרחי מירושלים בחור רציני בחור בוגר מבין עניין אשמח לעבוד אתכם טוב בשיווק באתרי האינטרנט השונים בברכה, אופק מזרחי
    למה מגיע לי להתקבל לצוות שיווק? בגלל שאני בחור רציני בוגר אחראי ומבין עניין טוב בפרסום ושיווק

תגובה

שם פרטי ומשפחה: אושר שטה
      כינויsheR
      רקע כללי: שמי אושר שטה מפתח תקווה אני בחור רציני לעניין ואשמח לעבוד אתכם בתור צוות שיווק באתרי אינרנט שונים.
      למה מגיע לי להתקבל לצוות שיווק?: בגלל שאני בחור רציני לעניין ואני אחראי ומבין טוב בפרסום ושיווק

תגובה

פורסם במקור על ידי wR.OsheR.oZ View Post
        שם פרטי ומשפחה: אושר שטה
        כינויsheR
        רקע כללי: שמי אושר שטה מפתח תקווה אני בחור רציני לעניין ואשמח לעבוד אתכם בתור צוות שיווק באתרי אינרנט שונים.
        למה מגיע לי להתקבל לצוות שיווק?: בגלל שאני בחור רציני לעניין ואני אחראי ומבין טוב בפרסום ושיווק
        OsheR*

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
          Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
        X