הכרזה

Collapse
No announcement yet.

דרושים לצוות תוכן

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• דרושים לצוות תוכן

שלום לכל גולשי פורום Play-IL,
    קהילת Play-IL מתרחבת מדי יום ואיתה גם צוותי הקהילה. הקהילה מחפשת חברי צוות שיוכלו לקחת חלק בצוות התוכן של Play-IL.

מהו תפקידם של חברי צוות תוכן?
    צוות תוכן מתחלק לתפקידים שונים; ‫עורך הגהה, כתב קהילות, כתב קולנוע, כתב ספורט, כתב גיימינג, כתב מובייל, כתב חומרה וכתב כללי.
    ‬‎כל תפקיד בצוות תוכן נדרש לעמוד בכל הקריטריונים אך בעיקר בקריטריון המתאים לתפקיד אליו הוא רוצה להשתבץ, להלן הקריטריונים העיקריים לכל תפקיד:
    1. עורך הגהה נדרש להתנסח בשפה גבוהה, כושר כתיבה והגהה ברמה הטובה ביותר.
    2. כתב קהילות נדרש להיות מעודכן בקהילות השונות של Play-IL ולעדכן בכתבות השונות על מצבי הקהילה.
    3. כתב ספורט נדרש להיות בעל הבנה גבוהה בענפי הספורט השונים.
    4. כתב גיימינג נדרש להיות בעל הבנה גבוהה בתחומי הגיימינג השונים.
    5. כתב מובייל נדרש להיות בעל הבנה גבוהה בסלולר.
    6. כתב חומרה נדרש להיות בעל הבנה גבוהה בחומרת מחשב.
    7. כתב כללי נדרש להיות בעל ידע כללי נרחב.
    חברי צוות תוכן אחראים על הגהת טקסטים, בדיקת דקדוק תקין בדיונים מרכזיים והכנת כתבות.

מה התפקיד דורש?
    צוות תוכן דורש מס' קריטריונים, להלן הקריטריונים:
    1. בגרות ואחריות.
    2. שמירה על חוקי קהילת Play-IL.
    3. פעילות בפורומי Play-IL ובשרתי הדיבור.
    4. זמן פנוי לתפקיד בקהילה.
    5. ידע בסיסי בגיימינג.
    6. כתיבה והגהה ברמה גבוהה לניסוח הודעות המתפרסמות ברשתות החברתיות.

חושבים שאתם מתאימים לצוות? מלאו את הטופס הבא כתגובה:
    שם פרטי ומשפחה:
    כינוי:
    למה מגיע לי להתקבל לצוות תוכן?:
    העדפה ל(עורך הגהה, כתב קהילות, כתב ספורט, כתב גיימינג, כתב מובייל, כתב חומרה וכתב כללי):
    *חשוב לציין כי מנהלי הצוות הם אלה שישבצו אתכם לתפקידים שלדעתם יש צורך בכם שם. הכוונה היא שגם אם רשמתם בטופס העדפה לסוג תפקיד מסויים לא בטוח שתשובצו לתפקיד הזה.*

שימו לב, האשכול פתוח אך ורק להגשת טפסים, תגובות ללא טופס ימחקו.

בהצלחה לכולם, צוות Play-IL.
    נערך לאחרונה על ידי BlackArrows; 13/09/2018, 18:22.
    ISRAELB999 ו Sc3ed אהבו את זה.
    .Learn from the highest and the lowest, learn from the king and the farmer

שם פרטי ומשפחה:
    אדיר שחר

כינוי:
    Katekishi

רקע כללי:
    כרגע Admin בקהילת Arma III ו Moderator בקהילת Garry's Mod והייתי פעיל של קהילת FXP בעבר.

למה מגיע לי להתקבל לצוות תוכן?:
    לדעתי מגיע לי להתקבל לצוות תוכן משום שאני חושב שיש לי את הדרישות שצריך להיות לי בשביל להתקבל לצוות, אני טוב באנגלית (5 יח"ל עם ממוצע 95) ויש לי שפה גבוהה בעברית.
    כמו כן אני עוקב אחרי יוצרי משחקים וקורא עדכונים שלהם - לדוגמה דברים שהולכים לצאת למשחק או דברים ששונו במשחק.
    בנוסף יש לי ידע רב בתחומים שונים כמו במחשב, גיימינג, אופנועים (בעיקר של שטח).
    עוד סיבה חשובה שאני חושב שמגיע לי להתקבל היא בגלל שאני רושם מהר (השיא שלי כרגע זה 98 WPM - Words per minute) ובלי שגיאות כתיב, עם אותיות גדולות וקטנות, פסיקים ונקודות, סימני קריאה וסימני שאלה, הכל בהתאם למה שאני רוצה לרשום.

העדפה ל:
    כתב כללי

תודה שהקדשתם זמן לקריאת הטופס!
    חבר בצוות תוכן

תגובה

שם פרטי ומשפחה: שניר כץ.

כינוי: CheetoS.

רקע כללי: אחראי צוותים בקהילת XArena's לשעבר, מנהל פורום משחקים וקונסולות בקהילת Nafix לשעבר, צוות תמיכה בקהילת Nafix לשעבר, צוות TeamSpeak בקהילת Nafix לשעבר,
      וכרגע אדמין בקהילת United DeathMatch.

למה מגיע לי להתקבל לצוות תוכן?: לפי דעתי אני מוכן להתקבל לצוות תוכן בקהילת Play-IL מכיוון שאני חושב שאני בוגר ואחראי,
      - אוהב לקרוא כתבות בגיימינג הכללי, ואוהב להתעניין בכל העדכונים שיוצא בכל משחק זה מעניין אותי לקרוא את זה ואז לשחק באותו העדכון.
      - העדכונים / משחקים שיוצאים זה מאוד כיף לשמוע את זה ואז לרשום על זה הדבר הכי כיף בשבילי.
      - אני אוהב לשכנע את הצופים בקריאת המידע שזה יעזור להם בהמשך המשחק.

העדפה ל(עורך הגהה, כתב קהילות, כתב ספורט, כתב גיימינג, כתב מובייל, כתב חומרה וכתב כללי): כתב גיימינג.

תגובה

שם פרטי ומשפחה:
        מתן חזן

כינוי:
        Middleman / Lacaz3tte

רקע כללי:
        אדמין לשעבר בקהילת XArean's בשתי קנדציות ומנהל פורום ''ספורט'' לשעבר, צוות בכיר בקהילת Nafix לשעבר.
        למה מגיע לי להתקבל לצוות תוכן?:מכיוון שאני אחראי, בוגר, מבין את התפקיד, אחד שמקבל משימה ויעשה הכל כדי לבצעה ב-100%,
        בעל שפה גבוהה שיודע ומבין את דרישות הצוות ורציני מאוד.

העדפה ל:
        (עורך הגהה, כתב קהילות, כתב ספורט, כתב גיימינג, כתב מובייל, כתב חומרה וכתב כללי):כתב ספורט.
        בברכה, מתן:
        שחקן וצוות לשעבר בקהילת Play IL
        אדמין רמה 14 לשעבר בקהילת XArena's Stunt & DeathMatch
        2013-2019

Steam_Account|YouTube_Account|Mail_Account

El Capitan

תגובה

שם פרטי ומשפחה: אושרי ביטון
          כינוי: Messi_15
          רקע כללי: אני עוזר לבן דוד שלי לנהל את שלושת העמודים כמעט הכי גדולים באינסטה Blue_head whatsappil Funny__li1 - ואתר של סדרות ושל כתבות
          למה מגיע לי להתקבל לצוות תוכן?: אני חושב שיש לי ידע רב בכדורגל, כי אני מעוניין ללכת על תחום הספורט. יש לי ידע רב בכדורגל בעיקר בלהליגה ליגת אלופות ליגה אנגלית וכדומה, אני ממש נאמן לכדורגל אפילו יש לי מין מנהג מטופש שאני המצאתי לעמוד דום לקבלת משחק של ברצלונה בליגת האלופות (שיש את השיר של ליגת האלופות מתנגן על המסך)
          העדפה ל(עורך הגהה, כתב קהילות, כתב ספורט, כתב גיימינג, כתב מובייל, כתב חומרה וכתב כללי): כתב ספורט, יכל להיות במקביל כתב גיימינג של משחק מסוים Fortnite במידה וזה אפשרי להתמקד רק במשחק אחד, תאמת אני מעדיף להיות כתב ספורט אבל גם אני טוב בפורטנייט ;)
          בברכה,

Oshri - אושרי

וותק של: 7 שנות משחק בשרת ! - בפרישה

לפניות - https://account.microsoft.com/profile/

לעזרה, או לכל דבר אחר - [email protected]

https://www.shared-tv.com/ - אתר חדש כמו YouTube/Twitch מעלים סרטונים ובקרוב לייבים! - שם הערוץ שלי שם SyloNMan12

"Leo Messi is the best player in the world and no one will change that"
          ליאו מסי השחקן הטוב בעולם ואף אחד לא ישנה את זה!

תגובה

שם פרטי ומשפחה: אילאי אביאור
            כינוי: .ilay
            רקע כללי: אני משחק בקהילה המון זמן אוהב אותה מתחבר לקהילה אוהב את איך שהיא מתפקדת ובכללי שמח שהקהילה הזו קיימת בארצנו.
            למה מגיע לי להתקבל לצוות תוכן?: לפי דעתי מגיע לי כי אני באמת מעודכן בכל דבר ביום יום ואוהב להתעדכן והסתובב ברשתות חברתיות, אני מקליד במהירות רבה, אני מדבר בשפה גבוהה וזהו אשמח להיות חלק מהצוות של פליי.
            העדפה ל: אין לי העדפה ספציפית אני אוהב לדבר בשפה גבוהה לחפש דברים לכתוב עליהם לא תהיה לי בעיה בשום דבר.

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
              Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
            X