הכרזה

Collapse
No announcement yet.

גיוס תמידי: שדרני לייבים ל-Twitch‬‎

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• גיוס תמידי: שדרני לייבים ל-Twitch‬‎

שלום לכל גולשי פורום Play-IL,
    קהילת Play-IL מחפשת שדרני לייבים ל - Twitch.

מהו תפקידם של שדרני הלייבים?
    חברי השדרנים יישדרו בתוך חשבון הטוויץ' והYoutube Gaming של קהילת Play-IL במשך 3-4 שעות בשבוע.
    ‬‎השידורים ייתנהלו בכמה משחקים מרכזיים שהם: CS:GO, Fortnite, OverWach, Paladins, LoL.

דרישות לתפקיד:
    1. מיקרופון איכותי(לא מחייב קונדנסר).
    2. קול רדיופוני.
    3. מחשב מהיר שמאפשר לייב תקין ואיכותי ללא תקיעות.
    4. מצלמה טובה(לא חובה).
    5. יצירתיות, מחשבה מחוץ לקופסא(לא חובה).
    6. ניסיון בשידור.

על מנת להגיש מועמדות יש להגיש את הטופס הבא באשכול:
    שם פרטי ומשפחה:
    העדפה למשחק מסויים?:

*חשוב לציין כי מנהלי הצוות הם אלה שישבצו אתכם למשחק שלדעתם יש צורך בכם שם. הכוונה היא שגם אם רשמתם בטופס העדפה לסוג משחק מסויים לא בטוח שתשובצו למשחק הזה.*

שימו לב, האשכול פתוח אך ורק להגשת טפסים, תגובות ללא טופס ימחקו.

בהצלחה לכולם,
    הנהלת קהילת Play-IL.
    נערך לאחרונה על ידי Tavor; 03/07/2018, 20:05.
    Messi_15, ArcherZ ו 4 אחרים אהבו את זה.
    .Learn from the highest and the lowest, learn from the king and the farmer

שם פרטי : ישראל
    שם משפחה : באמנולקאר
    רקע כללי : אני חבר המבין ברדיו ויש לי ניסיונות בדברים שעובדים עליהם כמו : לערוך שידורים ולייבים ביוטיוב וברדיו , אני מכיר סוגים של רדיו שיש אצלנו בארץ ואני אוהב את סוגי הרדיו שיש אצלנו בארץ, אני מתעסק בדברים שקשורים לרדיו ובתחנות רדיו ואני גולש אצלם כדיי לשמוע חדשות וגם באינטרנט אני גולש ברדיו כדיי להתכתב עם השדרנים ואני יודע מה לעשות תמיד :::::::::::
    העדפה למשחק מסויים : אני אוהב בדרך כלל פורטנייט שזהו המשחק המועדף עליי ואני נמצא בו עם כל היוטיוברים בדיסקורד שבו מכתבים גם כדיי לדבר על דברים שקשורים למשחק ואני מכיר את החוקים שיש ברדיו ובמשחק כולו.
    הערות : יש לי את תוכנות הדיבור שבהם אני ישתמש כדיי ליצור איתכם קשר ואשמח אם תצרו איתי קשר.

ישראל

תגובה

שם פרטי ומשפחה: אושרי ביטון
      רקע כללי: יש לי ניסיון עם כמה לייבים וסרטונים מיוטיוברים שעשו לי הדרכה לפני. אני פעם ניהלתי ערוץ 1000 מנויים ופרשתי, כיום אני עוזר לבן דוד שלי לנהל את WhatsappIL BlueHead Funny__li1 באינסטגרם.
      יש לך ניסיון בניהול ובשדורים.
      העדפה למשחק מסויים?: Fortnite בעיקר במידה ותהיה אפשרות לעשות קצת GTA אעשה בקרוב אקנה למחשב.
      בברכה,

Oshri - אושרי

וותק של: 7 שנות משחק בשרת ! - בפרישה

לפניות - https://account.microsoft.com/profile/

לעזרה, או לכל דבר אחר - [email protected]

https://www.shared-tv.com/ - אתר חדש כמו YouTube/Twitch מעלים סרטונים ובקרוב לייבים! - שם הערוץ שלי שם SyloNMan12

"Leo Messi is the best player in the world and no one will change that"
      ליאו מסי השחקן הטוב בעולם ואף אחד לא ישנה את זה!

תגובה

• Amit_B
        Amit_B הגיב
        עורך תגובה
        מה שחשוב זה הפעם לא לבטל את המועמדות שלך דקה אחרי שהגבת...

לא אבטל הפעם אני בטוח בעצמי. אני מחפש משהו להעביר את הזמן. ולהשקיע בו
      בברכה,

Oshri - אושרי

וותק של: 7 שנות משחק בשרת ! - בפרישה

לפניות - https://account.microsoft.com/profile/

לעזרה, או לכל דבר אחר - [email protected]

https://www.shared-tv.com/ - אתר חדש כמו YouTube/Twitch מעלים סרטונים ובקרוב לייבים! - שם הערוץ שלי שם SyloNMan12

"Leo Messi is the best player in the world and no one will change that"
      ליאו מסי השחקן הטוב בעולם ואף אחד לא ישנה את זה!

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
        Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
      X