הכרזה

Collapse
No announcement yet.

האם יש RP לRAGEMP ישראלי?

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• שאלה | האם יש RP לRAGEMP ישראלי?

האם יש שרת ישראלי של קהילות ישראליות או שאהיה בקרוב?

ישראליים יש ל FiveM, לא ידוע לי על שרתים ישראליים ב Rage, מה שכן אני מכיר שרת ארפי מצוין באנגלית בשם GTA World

תגובה

היה רשום שאתם מפתחים שרת ישראלי הוא אהיה בFIVE או בRAGE?

תגובה

פורסם במקור על ידי Fonzey15 View Post
        היה רשום שאתם מפתחים שרת ישראלי הוא אהיה בFIVE או בRAGE?
        התכנון של Play-IL כרגע הוא להתבסס על שרת RP ב-FiveM ושרת עתידי בסגנון DM / RPG ב-RAGE MP.

תגובה

ומתי זה יקרה שאהיה שרתים של PLAY-IL בRAGEMP?

תגובה

ואני משחק כרגע בRP בחול והרמה של התכנות בRAGE הוא ברמה יותר גבוהה מהFIVE גם הכמות אנשים שם זה רק 30 איש מתי אהיה שרת RP בFIVE

תגובה

RAGE MP - יותר טוב מ FIVEM, מקווה שיום אחד יהיה שרת ישראלי ב RAGE MP.
              Amit_B אהב את זה.

תגובה

פורסם במקור על ידי Donald View Post
                RAGE MP - יותר טוב מ FIVEM, מקווה שיום אחד יהיה שרת ישראלי ב RAGE MP.
                יהיה
                השאלה מתי
                התקווה שלנו היא כמה שיותר מהר
                להרים שרת בסטנדרט גבוה זה לא כזה פשוט ומהיר, במיוחד עם כ"א יחסית מצומצם

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
                עובד...
                X