הכרזה

Collapse
No announcement yet.

פורום דרושים - חובה קריאה לפני פתחית בקשה

Collapse
נושא זה נעוץ.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

כינוי:KingBarvazi
    האם יש לך עבר בניהול: Yourpixel Moderator
    נסיון בבנייה: אין
    נסיון בתכנות:אין
    למה אתה מעוניין להצטרף לצוות?: כי אני אוהב את הקהילה והייתי בשרתים אחרים בצוות
    למה אנחנו צריכים לבחור דווקא בך: אני יודע הרבה מעל ידע בסיסי במשחק ואני אשמח לעזור
    כמה זמן אתה משחק: מאז גרסת הבטא
    האם יש לך ידע במיינקראפט?: כן הרבה
    הערות: הדיסקורד שלי: KingBarvazi#1107
    נערך לאחרונה על ידי KingBarvazi; 22/12/2018, 21:15.

תגובה

..
      נערך לאחרונה על ידי TIRED; 06/01/2019, 18:46.
      https://www.youtube.com/watch?v=zYRnJ2515qY

תגובה

טופס בקשה למתכנת
        שם פרטי:מיכאל
        כינוי:hhbarnett
        ניסיון בתכנות:הייתי מתכנת בקהילה אמרקאית יש לי ידע בכמה שפות תכנות
        שם בדיסקורד: tired#5733
        https://www.youtube.com/watch?v=zYRnJ2515qY

תגובה

שם פרטי: אופק
          שם במיינקראפט: Bobrusha
          האם יש לך עבר בניהול: ניהלתי שרת מצליח בקהילה csgo
          נסיון בבנייה: לא כל כך
          נסיון בתכנות: אין
          למה אתה מעוניין להצטרף לצוות?: כדי לקדם את השרת ולעזור בו
          למה אנחנו צריכים לבחור דווקא בך: כי אני חברותי ומכיר פקודות בסיסיות
          כמה זמן אתה משחק: בשרת לא נכנסתי כמעט אבל במיינקראפט בערך שנתיים
          האם יש לך ידע במיינקראפט?: כן
          הערות: מקווה להתקבל

תגובה

תודה רבה לכל מי שהגיש בקשה לצוות.
            הבקשות להצטרפות לצוות נסגרו והאופציה תיפתח שוב בקרוב.

במידה ולא קיבלתם תשובה בהודעה פרטית/בשיחה, אנא פנו אלינו בדיסקורד/בהודעה פרטית בפורום ותקבלו תשובה.
            "When I die I want to be remembered for the life I lived, not for the money I made"

תגובה

שלום לכולם!
              צוות ההנהלה של שרת החליטה לפתוח את אשכול הדרושים מחדש כל שחקן עכשיו מוזמן להגיש את בקשתו לניסיון להצטרפות לצוות שלנו.
              בנוסף לכך יש קריטריון חדש ומאוד חשוב שעליכם להבין ברגע שאתם רוצים להגיש מועמדות לצוות שעליכם יהיה להקדיש לפחות כ-4 שעות מזמנכם
              הפנוי בכל יום בשבוע בשרת שלנו.
              המשך יום נעים! D:
              בברכה,
              הדר חן, הנהלת קהילת מיינקראפט.

תגובה

שם פרטי: אופק
                כינוי: HaBarvazHaNoaz
                ניסיון בניהול: ניהלתי את שרת ה RP שהיה עוד בויגיימס (מקום ראשון בארץ)
                למה דווקא אתה מתאים לתפקד כHelper בשרת: כי אני יודע פקודות בסיסיות ומשחק מלא אבל מלא בשרת
                שם בדיסקורד: Etupe#5304

תגובה

טופס להלפרים:

שם פרטי: אלון
                  כינוי: NotAlon
                  ניסיון בניהול: אני הייתי מוד בשרת FantaMC
                  למה דווקא אתה מתאים לתפקד כHelper בשרת: אני חושב שאני מתאים להיות עוזר בפרלה גיימס כי אני לעזור לאנשים לדוגמה: אני אומר לשחקן חדש ברוך הבא,
                  אם הוא רוצה אני אעשה לו סיור בפרלה גיימס ואראה לו את המשחקים ואם הוא לא מכיר אותם (המשחקים) אני אסביר אליהם ואני אשמור על קור רוח כי אם הוא ישאל אותי הרבה פעמים והוא לא יבין אז אני אשמור על קור רוח.
                  אני אהיה עקבי, אני אהיה פעיל כמה שיותר שאני יכול ביום, אני לא אשאר מאחור ואשאל אחרי איזה שבוע שאני לא מבין למשל: "מה זה המשחק החדש הזה?
                  במקרה שאחד השחקני צוות בונה משהו, אני לא אבוא ואטרלל אותו/אהרוס לו את בניתו (קרה לי מקרה בעבר שעשו לי דבר כזה ואני אבין את ההרגשה אם יקרה דבר כזה למישהו מאנשי הצוות).
                  אני חושב שאני יכול לתרום לשרת בכך שלדוגמה נכנס צ'יטר/ מקלל לשרת: אם זה היה שחקן מקלל אז הייתי נותן לו וורן וטאמפ מיוט לשעה, אחר כך פונה לדרגות הגבוהות ממני ואומר להם את המקרה שקרה ואם אני הספקתי אני אשלח לך צילום מסך של דבריו. והם יטפלו בו להתאם לגישותיהם.
                  נגיד שנכנס צ'יטר לשרת: קודם כל אני בודק את הרפורט שלא סתם עושים את הרפורט שלפעמים עושים זאת רק בגלל שהשחקן השני טוב, אך אם באמת השחקן הוא צ'יטר אני בודק את זה ונותן לו וורן (הוא יראה את זה בצ'אט), אם הוא לא יפסיק אז אני קודם כל אצלם שהוא עושה האקים, אחר כך נותן לו קיק כדי שהשחקנים שאיתו במשחק לא יתקלו בו. אני פונה לדרגות הגבוהות ממני ואומר להם שיש שחקן צ'יטר במשחק שצריך לטפל בו.
                  אני אגיד לשחקן חדש "ברוך הבא" ואם הוא ישאל אם לעשות לו סיור אני אעשה לו ואסביר לו כל דבר שהוא רוצה בקור רוח.
                  אני לא אתן פרוטקציות לחברים שלי/ לשחקנים שאני מכיר ממש טוב, אני אגיד להם שאני לא יכול להביא לכם כך וכך...
                  אני לא אפריע לשחקנים/אנשי צוות בזמן פעילותם אלא אם כן מצאתי שחקן צ'יטר/מקלל.
                  אם יהיה איש צוות בלובי לדוגמה אז אני אלך למשחק אחר וגם לשאר המשחקים בשביל לבדוק מה קורה, אני אשאל בצ'אט אם הכל טוב.

שם בדיסקורד: AlonNova#5316

תגובה

שם פרטי: אפי
                    כינוי: LifeBoih
                    ניסיון בניהול: אז ככה, אני הייתי הלפר ומוד בשרת לפני המון זמן ופרשתי מסיבות אישיות אבל גם בגלל הצבא, וכרגע אני עדיין בצבא אבל אני עושה תפקיד של שבוע שבוע זאת אומרת שאם יהיה אפשרי אני אשמח להיות הלפר וישקיע את הזמן שאני נמצא בבית.
                    למה דווקא אתה מתאים לתפקד כHelper בשרת: אני חושב שאני מתאים כי אני אחראי אוהב את המשחק מיינקראפט ורוצה לפתח אותו ושהיה לא מעט שחקנים שמשחקים במשחק ובמיוחד בשרת
                    שם בדיסקורד:#3278 LifeBoih

תגובה

widgetinstance 362 (אולי יעניין אותך גם...) skipped due to lack of content & hide_module_if_empty option.

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
                    עובד...
                    X