הכרזה

Collapse
No announcement yet.

בקשה להורדת באן חדשה

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• בקשה להורדת באן חדשה

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:Rimah https://steamcommunity.com/id/yngdaggerd1ck/

קישור של הבאן ב-SourceBan: https://bans.play-il.co.il/csgo/bans?q=444#36683

שם האדמין שנתן את הבאן:HESdown

סיבת הבאן:איום על דידוס

התאריך שבו ניתן הבאן:26-11-18 14:59

הערות נוספות: אני שיחקתי כמו כל יום בשרת גייל ואז מישהו ביקש ממני בוסטים בקומפ ואמר לי שהוא ישלם לי אחרי זה ניסה לעשות לי סקאם על השחקן ומאוד התעצבנתי כי הוא היה קרוב,אחרי זה דיברתי עם האדמין שנתן לי את הבאן והזהרתי את השרת מהשחקן הזה ואז דיברנו שלושתנו באדמין טוק והשחקן המשיך להכחיש ולפתע התחיל לעשות מבטא ערבי ואמר שקיללתי אותו וקראתי לו בשמות גנאי גזעניות ואמר שהוא ניסה לפרוץ לי בגלל זה אחרי זה האדמין נתן לו פיבאן ויצאתי מהאדמין טוק התעצבנתי ואמרתי שיש לי את האיפי שלו ולא הבנתי כל כך את המשמעות של מה שאמרתי אני יודע שזה היה חמור אבל עברו יותר משבועיים ואני בסך הכול רוצה לשחק בשרת לא היה לי כוונות להשתמש באיפי שלו כלל,גם מאוד נסערתי בגלל שאני נגד גזענות נוראית שכזו.בסך הכול אני מבקש סליחה ואשמח לחזור לשרת תודה.
    LucifeR
    -Former CS:GO Jailbreak & CS:GO Roleplay Admin-
    -Professional CS:GO Mapper-

שלום Rimah,
    אני מוכן לתת לך הזדמנות אחרונה ואתה צריך להבין שמהיום אתה מפסיק עם הבעיות בשרתים.
    הבאן ירד, אתה מוזמן לחזור לשחק בשרתים.

לרשימה המעודכנת של השרתים (לחץ כאן).

ננעל

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
      Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
    X