הכרזה

Collapse
No announcement yet.

ARMA 3 Wasteland

Collapse
נושא זה נעוץ.
X
X
 • סינון
 • זמן
 • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

 • פרסום | ARMA 3 Wasteland


  WASTELAND הוא משחק הישרדות של קבוצה נגד קבוצה ומטרת היא לצבור כמה שיותר כוח בהשלמת המשימות במשחק ונטרול הקבוצות האחרות


  שלושת הקבוצות במשחק הם:

  BLUFOR&OPFOR

  שחקנים שבוחרים להצטרף לצוות BLUFOR/OPFOR נאלצים לעבוד יחד עם שאר השחקנים של הקבוצות שלהם. זה לא אומר שצריך לבצע כל פעולה איתם, זה פשוט אומר להיות מודע להם. שחקנים בBLUFOR/OPFOR אינם רשאים לגייס, לגנוב או להרוס כל פריט או רכוש של הקבוצה שלהם. זה די הרבה אומר, לכל אחד בצוות שלך תהיה תיבת כחול / אדום לידם, בהתאם לצוות שלך.

  INDEPENDENT
  שחקנים בקבוצה INDEPENDENT אינם מחויבים לכל חברי הצוות כברירת מחדל. אם אתה משחק סולו, אתה יכול להרוג, לגנוב או להרוס כל דבר או מישהו שאתה רוצה. אתה יכול, עם זאת, ליצור קבוצה לפעול עם צוות עצמאי ככיתה. אם אתה יוצר כיתה, אתה מחויב לאותם הכללים כמו Blufor ו Opfor הם במונחים של אלה בקבוצה שלך להיות חברי הצוות שלך. שחקנים שנמצאים בקבוצה שלך על INDEPENDENT תהיה תיבת ירוק לידם.  לפתח את קהילת ארמא 3 בפליי
  בדיקת GAME MODE ופיתוח השרת ושרתים נוספים
  המשימה העכשווית שלנו היא האלפא זאת אומרת לבדוק את יציבות השרת
  לבדוק את GAMEMODE
  לעשות
  איזון
  ותיקונים של החניות והכסף

  והמטרה האחרונה שלנו היא לבדוק מה אתם חושבים?  הרשמה של האלפא


  https://docs.google.com/forms/d/1uXZ...requested=true
  נערך לאחרונה על ידי Bluzer; לפני שבוע.
  LucifeR ו TikTok אהבו את זה.
widgetinstance 362 (אולי יעניין אותך גם...) skipped due to lack of content & hide_module_if_empty option.
               

קצת עלינו

 • Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
עובד...
X