הכרזה

Collapse
No announcement yet.

שאלה בקשר להקבצות בבית ספר {ייעוץ}

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• שאלה | שאלה בקשר להקבצות בבית ספר {ייעוץ}

שלום לכולם , רציתי להתייעץ איתכם בנוגע להקבצות בחט''ב שהיה לכם ,
    שאלה : באילו הקבצות הייתם ומה התחלתם ללמוד באותם הקבצות ?
    אני לדוגמה בהקבצה ג' במתמטיקה ועם אני עובר עוד מבדק אז אני מקבל מבחן עלייה ואם אני עובר את המבחן עלייה אני עולה הקבצה ואם אני לא עובר את מבחן העלייה אני נשאר באותה הקבצה ובאנגלית אני בהקבצה ב1 כלומר הקבצה אחת מתחת להקבצה א ובאנגלית אני לומד נושאים שלמדתי לפני שחילקו אותי ואת הכיתה שלי להקבצות והמבחנים קלים , במתמטיקה במבחן שהיה לי קיבלתי 100 ואם עכשיו במבדק אני מקבל ציון גבוה מ 80 אני הולך לעשות מבחן עלייה. , ואתם כמובן יכולים לאחל לי בהצלחה במבדק שהולך להיות לי ביום שני הקרוב ונקווה לראות אותי מגשים את מה שרציתי לעשות , לקבל מבחן עלייה ולעלות הקבצה:u1F451::u1F451::u1F451::u1F451:!
    מחכה לראות תגובות:u1F61C::u1F61C::u1F61C:

תשאף להכי גבוה, תמיד!
    אני אישית הייתי בחט"ב בהקבצת מצויינות (כיתת עמ"ט - עתודה מדעית טכנולוגית) גם במתמטיקה וגם באנגלית ובתיכון אני 5 יח"ל במתמטיקה ובאנגלית.
    עלה והצלח, בהצלחה!

בתודה,
    אפק אהרוני
    מנהל תמיכה ומפקח צוותי קהילות
    לפניות: [email protected]
    לפניות בנושא תמיכה: [email protected]

תגובה

• Peres
      Peres הגיב
      עורך תגובה
      ידוע שאתה מוצלח.

תשאף להכי גבוה שאתה יכול, אבל גם תלמד שבמידה ואתה מצליח, זה בסדר, לא ייקרה כלום.
    סמנכ"ל מדיה/ניהול לשעבר
    הנדסה קרבית - נוב' 18

תגובה

• ISRAELB999
      ISRAELB999 הגיב
      עורך תגובה
      את זה אני תמיד זוכר , גם במקרים שיש מבחנים לפעמים שאני לא מצליח , אם אני לא נכשל במבחן שלא משנה באיזה מקצוע המבחן אני תמיד אוכל לעשות מבחן חוזר כדיי לשפר את הציון ואני גם תמיד אזכור להתאמן כדיי שאוכל להצליח/

בנתיים בחטיבה מה שאני מצליח לעשות תמיד יוצא טוב!!! זה כי אני תמיד צריך לדעת מה לעשות כשיש לימודים ואני יודע גם אם אני ארצה להגשים את העתיד שלי אני צריך גם לדעת מה בדיוק לעשות"""""!

תגובה

אני לא רוצה לבאס או משהו אבל החטיבה זה חיים קלים אתה תצטרך באמת להשקיע בכיתה י' בכדי שבכיתה יא' יב' תהיה במקום שכן מתאים לידע ולסטנדרטים שלך.
      אני בתיכון הוצאתי בגרות מלאה
      עשיתי 10 יח"ל יסודות העיצוב (בעיקר עיצוב מוצר)
      5 יח"ל מנהל עסקים

בברכה, סתיו אלישייב

מנהל פיתוח עסקי

לפניות: [email protected]

תגובה

widgetinstance 362 (אולי יעניין אותך גם...) skipped due to lack of content & hide_module_if_empty option.

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
      עובד...
      X