הכרזה

Collapse
No announcement yet.

מחפשת מחשב נייד זול יחסית

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• מחפשת מחשב נייד זול יחסית

אני מחפשת מחשב נייד לבת הגדולה שלי, שיהיה פשוט וזול יחסית. היא כבר עשתה את הבדיקות שלה והראתה לי מחשב נייד HP באייבורי שהיא רוצה (הדגם HP Notebook 15-DA0011NJ 4UB66EA i3-7020U - תראו בקישור שלמטה). זה דגם מומלץ? המסך 15.6 הוא בגודל טוב לצרכים שלה לדעתכם? ראיתי גם שהמחשב בא עם דיסק SSD, שהבנתי שהוא יותר טוב, האם זה הסטנדרט היום בכל הניידים? והוא מספיק גדול? ואיזה עוד דגמים (של HP או חברות אחרות) יכולים להתאים לה? יש משהו זול יותר ועדיין יחסית איכותי?
    מחפשים מחשב נייד HP? באייבורי מחשבים ניתן להשיג מגוון מחשבים ניידים כולל אחריות ותמיכה של היבואן הרשמי. ברכישת מחשב נייד תוכלו ליהנות מערכות הטבה משתלמות

Prim1Tive יוכל לעזור בייעוץ.

מבחינת רכישה אנו ממליצים על חברת iqpc.co.il שעובדת בשיתוף פעולה איתנו ומציעה מוצרים איכותיים, שירות ללא פשרות במחירים מצוינים.

תגובה

פורסם במקור על ידי LiorA View Post
      אני מחפשת מחשב נייד לבת הגדולה שלי, שיהיה פשוט וזול יחסית. היא כבר עשתה את הבדיקות שלה והראתה לי מחשב נייד HP באייבורי שהיא רוצה (הדגם HP Notebook 15-DA0011NJ 4UB66EA i3-7020U - תראו בקישור שלמטה). זה דגם מומלץ? המסך 15.6 הוא בגודל טוב לצרכים שלה לדעתכם? ראיתי גם שהמחשב בא עם דיסק SSD, שהבנתי שהוא יותר טוב, האם זה הסטנדרט היום בכל הניידים? והוא מספיק גדול? ואיזה עוד דגמים (של HP או חברות אחרות) יכולים להתאים לה? יש משהו זול יותר ועדיין יחסית איכותי?
      זה מאוד תלוי מה היא רוצה לעשות עם המחשב, אם היא רוצה לשחק במשחקים כבדים אז המחשב לא מספיק בלשון המעטה. המחשב הזה מספיק טוב לעבודה עם תוכנות של office וכו', ואם זה באמת השימוש העיקרי שהיא תעשה בו אז הוא בסדר גמור יחסית למחיר.
      בברכה,
      עידו | IdoX
      לפניות בנושא תכנות, רשתות ופיתוח: [email protected]

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
      עובד...
      X