הכרזה

Collapse
No announcement yet.

קיבלתי גאג ל-5 שעות בגלל סיבה שאני לא מבין

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• קיבלתי גאג ל-5 שעות בגלל סיבה שאני לא מבין

שם המשתמש המתלונן: JewishON

שם האדמין: AMIT/UND3r לא יודע מי נתן גאג שניהם היו בסרבר

סיבת התלונה:נתנו לי גאג לחמש שעות על זה שרשמתי שיש שם עוד מישהו שמקלל בלי הפסקה ומספים את הצאט והם לא עושים לו כלום עד אחרי המוןןןן זמן ובסוף רשמתי "אדמינים כלומניקים" וזה ה"קללה" היחידה שרשמתי . זה סיבה לתת גאג לחמש שעות ? רציני?

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 1/11/2019
    הערות נוספות: היה מישהו שהספים המון המון את הצאט ואני רשמתי שלי הם נותנים מיוט ישר ולא נותנים לי אזהרה או להנמיך את המיק , ישר מיוט (ל15 דקות אז נעזוב ) ורשמתי בסוף "אדמינים כלומניקים" והם אמרו שקיללתי אני באמת לא מבין

שלום JewishON,
    העניין ייבדק עם האדמין עמית וסגן מנהל השרת UND3R, לפעם הבאה, בתקווה שלא תהיה פעם כזאת, אשמח אם תצרף סקריןשוט או רקורד שיאמת את התלונה שלך.
    בנוסף, להימנע מהערות שיכולות לפגוע באדמינים, מאחר וכולם פה מתנדבים ומשקיעים את זמנם למען השחקנים בשביל חוויית משחק טובה יותר.

שבת שלום.

תגובה

המקרה טופל עם האדמינים.

אפשר לנעול.

תגובה

נעול.

תגובה

widgetinstance 362 (אולי יעניין אותך גם...) skipped due to lack of content & hide_module_if_empty option.

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
        עובד...
        X