הכרזה

Collapse
No announcement yet.

הורדת פיבאן - Volgy

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
 • סינון
 • זמן
 • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

 • הורדת פיבאן - Volgy

  שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Volgy , https://steamcommunity.com/id/VolgyDaBOI

  קישור של הבאן ב-SourceBan: https://bans.play-il.co.il/csgo/bans?q=Volgy#11897

  שם האדמין שנתן את הבאן: disponteX ו Console

  סיבת הבאן: הרבה סיבות, אחת מהם זה נאציזם לפני שנה אחרי זה וואקבאן לפני גם שנה ואז לפני קצת יותר מחצי שנה על עקיפת הבאן על הוואקבאן, כן היסטוריה לא טובה אבל אני רוצה לחזור ובנוסף זה לא הוגן שקיבלתי בוויגיימס והיא נסגרה ויש לי גם פה.

  התאריך שבו ניתן הבאן: 06/05/2017

  הערות נוספות: בבקשה תחשבו על זה, זה לא הוגן שיהיה לי באן גם פה, בנוסף אני רק רוצה להנות מהפיקאפ האיכותי שיש כאן ומבטיח לא לעשות יותר שטויות
  Allison אהב את זה.
  💔 Steam Profile

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  💔 Faceit Profile
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  💔 ESEA Profile
               

קצת עלינו

 • Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
עובד...
X