הכרזה

Collapse
No announcement yet.

איך אני קיבלתי פיבאן והאם אני אחזור לשחק בקהילה?

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• איך אני קיבלתי פיבאן והאם אני אחזור לשחק בקהילה?

כנראה ששמתם לב שאני לא משחק יותר בשרת הג'ייל מסיבה שאני בפיבאן,הנה הסיפור של מה שקרה (אני לא אציין שמות):
    הכול התחיל כששיחקתי בגייל ורבתי עם חבר(לשעבר) שלי,הוא איים שילשין עליי שיש לי שחקן אחר עם ואק באן כמו כל פעם שאנחנו רבים ונמאס לי,אני עשיתי לו בלוק מהדיסקורד הטימספיק והסטים וביקשתי לדבר עם מנהל השרת,אמרתי לו שנמאס לי שילדים מאיימים עליי שהם ילשינו עליי ואמרתי לו שיש לי שחקן ישן עם ואק באן,לאחר מכן כמה ממנהלי הקהילה התייעצו והחליטו שמגיע לי פיבאן (שזה מובן לגמרי) ואמרו לי שאני אוכל לבקש שיורידו עוד בעוד חודשיים,שלושה.
    אני שמחתי להיות אדמין בשרת הגייל ואני רוצה להודות לטיפקס שנתן לי הזדמנות בחוויה הזאת אני עדיין לא יודע אם אני אשוב לשחק בשרתים של הקהילה,תודה.
    LucifeR
    -Former CS:GO Jailbreak & CS:GO Roleplay Admin-
    -Professional CS:GO Mapper-

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
    Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
X