הכרזה

Collapse
No announcement yet.

הורדת באן בדיסקורד

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• הורדת באן בדיסקורד

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: MasterTR

קישור של הבאן ב-SourceBan: דיסקורד

שם האדמין שנתן את הבאן: Kingsman

סיבת הבאן: ספויילרים בדיסקורד לפרק של סדרה

התאריך שבו ניתן הבאן: 17/5

הערות נוספות: בתור אדמין היו שיחות צוות וההנהלה (באותו זמן קינגסמן היה מנהל הקלאבים) אמר בשיחה לנסות כמה שפחות לתת באנים יותר אזהרות ואז מיוט או גאג ורק אז באן.
    אני עשיתי ספויילרים בדיסקורד לפרק של משחקי הכס וקינגסמן התחיל לצעוק שזה לא בסדר וכל השאר אז אמרתי סבבה הוא פשוט נתן לי באן בלי אזהרה בלי גאג בלי כלום אני חושב שזה לא מוצדק לפי מה שהוא בעצמו אמר בשיחת צוות.
    יש בדיסקורד אפשרות לתת מיוט שהמשתמש לא יוכל לרשום יותר. בנוסף אני לא חושב שעל ספויילרים לפרק של סדרה צריך לתת באן אפשר למחוק את ההודעה ולהזהיר. הטופס הזה הוא גם לבקשת סליחה ולהורדת הבאן וגם להבהיר את מה שקינגסמן בעצמו אומר.
    תודה

דבר ראשון אני חושב שלא הבנת את מה שדיברת איתך לפני שנתתי לך את הבאן..
    דבר שני אני לא חייב להזהיר אותך לפני שאני מעניש אותך.
    דבר שלישי עניין העונשים מיועדים לשרתים לפני הכל ודבר שני אתה היית חבר צוות אז הצפייה שלי מההתנהגות שלך לעומת שחקנים אחרים היא שונה.

ודבר הרביעי, האחרון והכי חשוב אני לא ממש רואה את החלק של הבקשת סליחה אלא רק הניסיון להתגונן ולתקוף על דברים שלא קשורים על הסיבה שנתתי לך את הבאן למרות שאמרתי לך שזה נטו באן אזהרה ותוכל לערער עליו בימים הקרובים..

הערעור על הבאן לא מתקבל ואני מצפה שבעוד כמה ימים כשתבקש בצורה מתאימה עם בקשת סליחה נורמאלית ולא להוסיף בסוף במילה וחצי שהטופס הזה הוא גם לבקשת סליחה (כי זה ממש לא בקשה סליחה..).

מוזמן לבקש להוריד את הבאן בעוד כמה ימים, ננעל.

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
    עובד...
    X