הכרזה

Collapse
No announcement yet.

טופס התגייסות למשטרה ישראל

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• טופס התגייסות למשטרה ישראל

שם: שגיא
    איימל:[email protected]
    דיסקורד:Sagi Gaming IL#2008
    כמה תהיה מחובר בשרת? בין 2 ל4 שעות
    קראתי את חוקי השרת ולפי דעתי אני מאוד יועיל לשרת וגם בתור שוטר אני יודע את הכללים ואת הנהלים ויש לי ניסיון בתחום אני ישתמש בסירנה רק שאקבל קריאה בקשר .

זה לא דרך פה יש לך טופס בדיסקורד

תגובה

• SagiGamingIL
      SagiGamingIL הגיב
      עורך תגובה
      אה סליחה טעות שלי .

שם: רפאל
    איימל:[email protected]
    דיסקורד:Mr Ref#0001
    כמה תהיה מחובר בשרת? 7 שעות
    קראתי את חוקי השרת ולפי דעתי אני מאוד יועיל לשרת וגם בתור שוטר אני יודע את הכללים ואת הנהלים ויש לי ניסיון בתחום אני ישתמש בסירנה רק שאקבל קריאה בקשר .

תגובה

יש לך טופס לתחילת הליך משטרתי כאן: https://forum.play-il.co.il/node/2788920

המשך לילה מקסים,
      • HA | Nikita
      Youtube: theBeasTPD •
      • אחרי צוות Five-M | Nikita •
      לפניות דרך מייל: [email protected]

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
      עובד...
      X