הכרזה

Collapse
No announcement yet.

טופס קבלה לצוות השרת - NelZ

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• טופס קבלה לצוות השרת - NelZ

שם פרטי: נל

שם בשרת: NelZ

תאריך לידה: 09.07.2005

Steam ID:
    STEAM_0:0:0 | 64:https:/steamcommunity.com/profiles/76561198144230637

האם יש לי מיקרופון עובד: כן

האם יש לך עבר בניהול: כן

למה אתה מעוניין להצטרף לצוות?: כי אני רוצה לעזור לאנשים, ואני חושב שאני יהיה מועיל לצוות משום שאני מכיר את החוקים ואת הכללים של השרת משום שהייתי כבר בצוות השרת הקודם.

למה אנחנו צריכים לבחור דווקא בך: אני חושב שאתם צריכים לבחור בי כי אני אדם אחראי, רציני, ואוהב לעזור לאנשים אחרים מתוך רצון. וגם יש לי ניסיון בניהול וגם ניסיון בצוות השרת הקודם.

כמה זמן אתה משחק ביום וכמה שעות יש לך בשרת: אני משחק שעתיים ביום, ובשרת הקודם היה לי שבועיים

כמה אזהרות יש לך בשרת ?: 0

הערות:

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
עובד...
X