הכרזה

Collapse
No announcement yet.

היי

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• היי

אני בא לשחק קונטר בכיף כל יום מחדש ולהכיר אנשים חדשים מעבר למשחק כי למרות הקושי שאין לי חברים במציאות אני מנסה להכיר ולהנות במשחק אבל מגלה שזה קיימת לא אפשרי בגלל הרמת חוצפה שנהייתה פה בקהילה אני ממש עצוב שזה ככה ואני מבין שהיחס פה נמוך ואני ממש אוהב תמשחק שאני משחק בו כלכך הרבה זמן ודרך המשחק אני מדבר ומתקשר עם אנשים שמשחקים ומכך אני מקבל צומת לב ויחס מה שאין לי במציאות ואני רואה מה נהייתה פה בקהילה שכולם מקללים ולא מכבדים בכלל,בחרתי לשתף אותכם בזה כי לא רציתי לשמור את זה בליביי אני מקווה שתבינו מה נהייתה פה בקהילה ואשמח שתקבלו אותי בשמחה בקהילה הקונטר סטריחק ואל תקללו סתם למרות שאני קצת חופר חח אבל אני מאוד אוהב להכיר ולאהוב אחד תשניה ושומר על כבוד האחר ואני לא מבין למה כל כך שונאים אותי פה בקונטר אני לא עשיתי משהו רע לאף אחד אני רק בא לשחק ולדבר קצת ולהכיר אנשים ולא להיות בודד כל הזמן מלבד זה שאני נהנה לשחק אני גם מכיר אנשים אבל מכך שהקהילה הדרדרה ככה אני לא יכול להמשיך לשחק ואני ממש עצוב ואני בוכה ממש כואב לי שככה מתנהגים כלפי פה באכזרות לב אני ממש רוצה לביות מקובל בחבר'ה פה ולא להיות שנוא על כולם וקצת יחס כי זה לא כיף לי להיות בודד בקהילה שכל הזמן מחפש עם מי לדבר ולשחק ולצחוק כזה בכיף ולא לריב אבל אי אפשר הם מקללים אותך ומקניטים אותך ולא מביניםוב לי שלא מקבלים אותי אני תצד שלך זה ממש פוגע ומשאיר בך צלקת שנראה לי שתיהיה לי לכול החיים אני מחפש רק לשחק ולהנות ולדבר עם כולם ולא להישאר בצד מסתכל סביב ומתבוננן בכולם אני רוצה להיות חלק ממכם הקהלה הטובה שהייתה שכולם היו מדברים בכבוד בשפע בשמחה לבוא לשחק בכיף למרות שממש אני תמיד מנסה לדבר ולשוחח להיות אוזן קשבת ולהנות מהמשחק אני מבקש סליחה ממך ומכולם שעם הצעקתי או עשיתי משהו לא במקום או משהו לא בסדר אז אני מתחרט ומבקש סליחה ומבקש ממכם שתקבלו אותי תתתנהגו בכבוד אלי ושנהנה מהמשחק

כמה רשמת יא מזיע צריך מגבת?
    מה קרה יא עבמ

תגובה

חח

תגובה

SSSSSSSSSSS

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
        עובד...
        X