הכרזה

Collapse
No announcement yet.

כל הכבוד לכם.

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• כל הכבוד לכם.

החזרתם את הסאמפ, הגעתם ליעד נכון לכמות של 60 ילד והחלטתם לסגור בלי שום הסבר נורמלי.
    אני ועוד 3 חברים עזבנו את הקהילה הזאת רצינות אין פה להתראות, תמשיכו לתת לשחקנים שלכם להתייבש בלי שום אשכול ולשכוח מי זה כלום לא קרה.
    אם אין צוות לעניין אסור להחזיר את הסאמפ בשום פנים ואופן
    בברכה, רועי - [Death]FuctioN[pW]

לשליחת הודעה פרטית לחץ כאן | ליצירת קשר בשרת שמי הוא FuctioN

פורסם במקור על ידי FuctioNN View Post
    החזרתם את הסאמפ, הגעתם ליעד נכון לכמות של 60 ילד והחלטתם לסגור בלי שום הסבר נורמלי.
    אני ועוד 3 חברים עזבנו את הקהילה הזאת רצינות אין פה להתראות, תמשיכו לתת לשחקנים שלכם להתייבש בלי שום אשכול ולשכוח מי זה כלום לא קרה.
    אם אין צוות לעניין אסור להחזיר את הסאמפ בשום פנים ואופן
    לפי מה שאני רואה יש אשכול שמסביר על המצב,
    אם אתם רוצים הסבר ממני שלח לי הודעה פרטית או בדיסקורד אני אביא לך את המס פלאפון שלי ואסביר לך מה שצריך.

כל מה שאני עושה זה בכדי למנוע מהסאמפ ליפול שוב , גם אם זה לסגור את השרת לכמה ימים, עדיף מאשר שידעך בגלל בעיות כאלה ואחרות.

מחכה להודעה ממך.

Sent from my SM-G950F using Play-IL Community mobile app

תגובה

מוזמן להגיע מחר לפתיחת של השרת בשעה 20:00
      https://forum.play-il.co.il/node/2787628
      בברכה, אופק
      "Its nothing personal its all about business"

תגובה

מזכיר לך שעד לפני שבועיים הסאמפ היה סגור לחצי שנה. התגובות שלכם בטוח לא מביאות לצוות רצון להמשיך את זה. אל תשכנעו שמה שמת צריך להישאר קבור.
        ShimoS אהב את זה.

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
        עובד...
        X