הכרזה

Collapse
No announcement yet.

התשובה הסופית, הבחירה בידיכם!

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• התשובה הסופית, הבחירה בידיכם!

טוב אז שלום לכולם.

היום בשעה 21:20 (בערך) השרת XS חזר עם ההנהלה של גלורי דיאם.
    בתוך השרת עצמו, כשחקן בשרת ראיתי המון אנשים מתלוננים על השרת (בין אם זה על ההנהלה, על תיפקוד הצוות בשרת, על המוד עתמו ועוד...
    המון המון אנשים אמרים שהמוד לא משהו, UDM עדיף יותר או שהם מעדיפים את גלורי או אפילו "איפה השחקנים", "בשעות העלו אמורים להיות 50 שחקנים" ועוד דברים בסגנון....

אז עכשיו, אני (וכנרה שאר חברי ההנהלה של השרת) רוצה לדעת מה אתם השחקנים תבחרו.

- גלורי דיאם
    - אקסארנה

במה אתם בוחרים?
    43
    גלורי דיאם
    55.81%
    24
    אקסארנה
    53.49%
    23
    בברכה,מתן.

MyAnimeList

,Don't cry because its over
    .Smileツ because it happended

רק גלורי DM בבקשה תחזירו פליזזזזזזז

תגובה

רק United DM!
      בברכה, עדיאל.
      ראש צוות גיימינג, הנהלת United DeathMatch & SAMP IL לשעבר.

IM NOT RACIST I HATE EVERYONE EQUALLY

תגובה

• M u s t a k i
        M u s t a k i הגיב
        עורך תגובה
        זר לא יבין זאת

• CheetoS
        CheetoS הגיב
        עורך תגובה
        בעזרת ה'.

רק UDM
      ShimoS

תגובה

רק גלורי!! זאת בעצם הסיבה שחזרתי השנה לסאמפ.
        משהו במוד הזה והאווירה פשוט עושה את זה.

Sent from my SM-G970F using Play-IL Community mobile app

-HeroIN-

תגובה

בתור שחקן XS
          הבנתי שבגלורי יש יותר אופציות, יותר כיף, המוד פחות משעמם.
          עוד משהו שאמרו לי זה ש UDM היה מוד מטורף וצריך לדבר עם ההנהלה
          שיחזירו אותו
          Amit_B
          UltraDragoNN ו WildWave אהבו את זה.

תגובה

לא אצביע כי אני מנהל הסקר אבל אביע את דעתי.

אישית, כשחקן בערך 5 שנים בשרת אקסארנה השרת היה באמת מדהים, מבחינת כל הגרסאות שהוא עבר, הדברים שנוספו הצוותים שהשתנו, האדמינים, והחברים שבאו והלכו. הכל פשוט היה מדהים, אבל אחרי המון המון זמן צריך קצת משהו חדש.
            אומנם, היה כיף לחזור ולשחקן עם שחקנים ישנים שאני מכיר ושחזרו ובכללי, לשחקן בשרת הישן והטוב הזה.
            אבל מצד שני, גלורי דיאם הוא שרת שאני לא מכיר, שלא שיחקתי בו בחיים שלי, כאשר הוא נפתח "לראשונה" מבחינתי זה היה שרת דיי טוב.. אומנם הוא היה מלא באגים ושיחקתי בוא בהתחלה רק כי היו לי חברים לשחק איתם. אבל אחרכך "התחברתי" אליו יותר, הכרתי עוד כמה חברים ואת הצוות בשרת. חלק מהאנשים אני לא אוהב בשרת, חלק אני כן אוהב, אבל השרת עצמו עניין אותי מבחינת המוד, מבחינת זה שהוא לא מושלם הרגשתי שיש לי עוד למה לצפות היו הרבה באגים בשרת את זה אי אפשר להכחיש , בהתחלה זה היה לגבי ה"פרסים" שאפשר להשיג על כל הבאגים שנמצא לכן, אני וחבר שלי התחלו לחפש מלא באגים (ומצאנו אותם) אבל אחרכך זה כבר התחיל להפסיק להיות לגבי הפרסים והתפתח כמעין "תחביב" או סתם משהו נחמד לעשות בשרת עצמו, כמו כן, גם לשחק בשיטות הלחימה בשרת עם שחקנים היה מאוד מעניין וכמובן שלפני האיחוד הוסיפו את הפקודה "cBug" אשר מודד את רמת מהירות הסיבאג שלי הוסיפה המון עניין לשרת ולתחרותיות.

לסיכום (XD) אף אחד מהשרתים אינו מושלם ואף אחד מהם גם לא מסריח עד כדי כך, רק צריך לדעת לנהל את השרת ולהפעיל את השחקנים ולגרום להם למה לצפות, שרת "גמור" כמו XS לא יכול להביא כל כך הרבה ציפיות, ובלי להעליב את אופק ווילד וויב לדעתי הוא יוכל להעלות את רמת הציפיה של שחקני XS כמו גיא שהיה עושה את זה.

אבל בגלורי הוא כן יכול לעשות את זה ובגלל זה אני חושב שכל אחד צריך "לחזור" למוד שלו ולנסות לעשות את מה שהוא הכי "טוב" בו. לכן, השחקנים רק צריך "לשבת" ולראות מה קורה ולאן כל דבר מתפתח במקום לשלול ישר..

שוב, לא אצביע מכוון שאין לי תשובה חד משמעית לאיזה שרת אני יותר מעדיף אבל אני מקווה שזה לפחות "יספק" את ההנהלה ויתן להם קצת מחשבה מה אפשר להוסיף ואיך אפשר להתקדם מפה.
            WildWave אהב את זה.
            בברכה,מתן.

MyAnimeList

,Don't cry because its over
            .Smileツ because it happended

תגובה

התחלתי בXS ואשאר שם, המוד האהוב עליי והמוד שגדלתי עליו ושום מוד לא מגיע לשליש שלו עם כל הכבוד לUDM ויש כבוד, XArena's for ever ♥
              אם להגיד את האמת? לא ממש אכפת לי מי מנהל את השרת, מצידי שנועם סמרטוט ינהל, כל עוד השרת הוא על המוד XArena's אני אהנה בכל מצב
              וזה התשובה שלי.

(ועוד משהו, אם זה לא XS עדיף כבר לפרוש מסאמפ אם לומר את האמת..)
              נערך לאחרונה על ידי Tokyo; 13/08/2019, 02:26.
              Amit_B ו DoriToS אהבו את זה.
              בברכה, ינאי

מנהל קהילת (League Of Legends) המצליחה בישראל.
              לכל שאלה / בקשה / עזרה, מוזמנים לפנות אליי בדיסקורד.
              "Discord - Yanay#1199"

תגובה

רק XArena!
                בברכה, עידן.

צוות שדרנים בשרת ה-GloryDM
                DvL IdaNN K
                לפניות: [email protected]

תגובה

XS - מכמה סיבות :
                  1 . באקס ארנה הכל מעורב בהכל דרבי , דיאם , כל מיני מערכות שלא תמצא בשרתים אחרים בארץ !
                  2 . הצוות : הצוות פה זה הצוות שהחזיר את השרת / את הסאמפ הישראלי לחיים ואז הרסו אותו מסיבות אישיות
                  3 . אקס ארנה זה כמו הבית מקבלים שם שחקנים באהבה שחקן נכנס לשרת ואז השרת מתפוצץ ב : Welcome To XS זה לא מובן מאליו !
                  #רקXarenaS
                  G.Staff לשעבר בשרת XArenaS - משקיען כיום בשרת , צוות שדרנים,צוות פעילויות , וצוות לילה
                  ''תן חיוך הכל לטובה''
                  אדיר - TractoR
                  קרוים - Death , LmS , MyZ , Hell , Beauty , MrC
                  ארגונים - M - Money

תגובה

• KillMan
                    KillMan הגיב
                    עורך תגובה
                    אני מצטער להגיד בתור שחקן דיאם, אין שום דבר ב XS שיכול לספק אותי כשחקן

XArena Because its happened

תגובה

פורסם במקור על ידי Tokyo View Post
                    התחלתי בXS ואשאר שם, המוד האהוב עליי והמוד שגדלתי עליו ושום מוד לא מגיע לשליש שלו עם כל הכבוד לUDM ויש כבוד, XArena's for ever ♥
                    אם להגיד את האמת? לא ממש אכפת לי מי מנהל את השרת, מצידי שנועם סמרטוט ינהל, כל עוד השרת הוא על המוד XArena's אני אהנה בכל מצב
                    וזה התשובה שלי.

(ועוד משהו, אם זה לא XS עדיף כבר לפרוש מסאמפ אם לומר את האמת..)
                    חד וחלק אחי
                    DoriToS אהב את זה.
                    G.Staff לשעבר בשרת XArenaS - משקיען כיום בשרת , צוות שדרנים,צוות פעילויות , וצוות לילה
                    ''תן חיוך הכל לטובה''
                    אדיר - TractoR
                    קרוים - Death , LmS , MyZ , Hell , Beauty , MrC
                    ארגונים - M - Money

תגובה

XArena's StuntDM The Best לא לשנות את השרת
                      ברכה,איתי.

אדמין בקהילת XArena's StuntDM לשעבר[Admin Level 10 - אחראי בתים, סטאטס ולילה]
                      כיום צוות תמיכה וצוות שדרנים בקהילת Glory DeathMatch
                      ללינקיית המדריכים שלי לחץ כאן

תגובה

אם אתם כל כך אוהבים את אקס ארנה וחושבים שזה מוד שיכול להצליח ולנצח תסקר הזה בקלות לפחות אל תפתחו משתמשים רק בשביל להוסיף הצבעות לסקר ימוזרים...
                        ShimoS אהב את זה.
                        בברכה ניב,

SteamAccountMyAnimeList

צוות תמיכה צוות שדרנים ♦ - בשרת XArena's לשעבר

,At first they will ask you why you're doing it
                        .Later they'll ask you how you did it
                        [+] キルマンたわごと 管理 [+]

תגובה

אני מעדיף XArenas

Sent from my EVA-L09 using Play-IL Community mobile app

בברכה
                          אחראי אדמינים לשעבר XArena's
                          כיום אדמין רמה 6 אחראי צוות תמיכה

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
                            Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
                          X