הכרזה

Collapse
No announcement yet.

בקשה לאדמין

Collapse
X
 • סינון
 • זמן
 • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

 • בקשה לאדמין


  שם פרטי:רועי
  שם בשרת:butty
  תאריך לידה:15.5.2005
  Steam ID:
  [U:1:330628942האם יש לי מיקרופון עובד:כן
  האם יש לך עבר בניהול: כן אני הייתי אדמין בקהילה בגריס מוד בשם OGL NETWORK

  למה אתה מעוניין להצטרף לצוות?ראיתי שהקהליה מאוד התפתחה ואני רוצה לעזור לקהילה שלנו במיוחד במשחק garys אני מאוד אהבתי את השרת ואני ישמח לנסות משהו שונה כמו להיות אדמין שם.
  למה אנחנו צריכים לבחור דווקא בך: אני חושב שאתם צריכים לבחור בי כי אני יודע את החוקים טוב ואני מאוד בוגר כשזה מגיע report ואני ממש רוצה להיות כאן אדמין
  כמה זמן אתה משחק ביום וכמה שעות יש לך בשרת: אני כבר משחק חצי שנה או יותר ואני משחק בערך 6-7 שעות ביום

  כמה אזהרות יש לך בשרת ?: אין לי

  תגיות: ללא
               

קצת עלינו

 • Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
עובד...
X