הכרזה

Collapse
No announcement yet.

יש לי באן שלא אמור להיות שם

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• יש לי באן שלא אמור להיות שם

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (QuickShot) https://steamcommunity.com/profiles/76561198862249751/

קישור של הבאן ב-SourceBan: (הבאן לא מופיע בסורס באן)

שם האדמין שנתן את הבאן: (אין לי מושג כי הבאן לא מופיע בסורך באן והוא קיים דיי הרבה זמן)

סיבת הבאן: (אין לי מושג כי הבאן לא מופיע שם)

התאריך שבו ניתן הבאן: (אין לי מושג הבאן לא מופיע בסורס באן)

הערות נוספות: (אני רוצה שתבדקו למה קיבלתי באן ותורידו לי אותו כי הוא אפילו לא מופיע בסורס באן הוא שם בלי שום סיבה)

היי,
    תבוא לשיחה איתי בטים ספיק של הקהילה- ts.play-il.co.il:9601
    אני נמצא תחת השם קינגסמן ואני סגן מנהל הקלאבים של הקהילה.

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
    עובד...
    X