הכרזה

Collapse
No announcement yet.

תלונה על mr david

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• תלונה על mr david

בסרבר של הרול פליי אני וחבר שיחקנו איזה שוטר בשם יאיר השאיר את שתיינו בלי נייף ןהלך שתינו התלננו לאדמין(mr david) אמרנו לאדמין שיאיר השאיר אותנו בלי נייף יאיר הכחיש והאדמין שאל אותי עם יש לי רקורד עניתי לא שלא והוא הוציא אותו לאחר זה הפעלתי רקורד והקלטתי את המשחק יאיר עוד הפעם השאיר אותי בלי סכין אז התלוננתי לאדמין ואמרתי לו שהפעם יש לי רקורד האדמין שאל אותי עם אני יכול לעלות את זה ליוטיוב אמרתי לו שלא אני ישלח לו את זה בדיסקורד שיביא לי את הדיסקורד שלו והוא אמר שאין לו זמו והוציא אותי (כנראה בגלל שלא העלתי ליוטיוב לא היה לו כוח עכשיו להיכנס לדיסקורד או להיבא לי את הדיסקורד ולטפל במקרה) עשיתי רקורד לשיחה עם האדמין אהע מקווה שתורידו לא את הגישות . אם אתם מטפלים במקרה ואת רוצים את ההקלטה של דברי האדמין תפנו אליי

האדמין לא חייב להיכנס לדיסקורד חובתך להעלות את הרקורד ליוטיוב
    כלשהו ואתה לא יכול להגיד לאנשים מה לעשות!!!

תגובה

• MarioIsNuts
      MarioIsNuts הגיב
      עורך תגובה
      נשבע נדרים שאתה צודק

• Ramhi
      Ramhi הגיב
      עורך תגובה
      נשבע נדרים שאתה צודק

וממליץ לך לכתוב לפי הטופס הזה:
    שם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: X)

שם האדמין: (לדוגמא: Y)

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017)

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

דמו: (אם יש)

תגובה

פורסם במקור על ידי Silent sakura View Post
      האדמין לא חייב להיכנס לדיסקורד חובתך להעלות את הרקורד לאתר כלשהו ואתה לא יכול להגיד לאנשים מה לעשות!!!

מה זה לא חייב להיכנס לדיסקורד למה שאני יעלה סרטון ליוטיוב ולמה שאתה תגיד לי לעלות משהו למדיה חברתית שאנשים אחרים יכולים גם לראות אני שאלתי אותך מה הדיסקטרד שלך והוצאתה אותי מהאדמין רום באמת לא חייב בדיסקורד אבל אם אני לא רוצה אני לא אמור להעלות סרטון למדיה חברתית כדי שאתה תראה תשלח לי מקון שרק אתה רואה ואני ישלח לך

תגובה

• Silent sakura
        Silent sakura הגיב
        עורך תגובה
        חייב להגיד שאת הסרטון שרצית לשלוח אפשר לעשות פרטי לא רשום.!

שלום,
      להבא בבקשה תקרא את האשכול הזה- https://forum.play-il.co.il/node/2775618 לפני פתיחת אשכול חדש,
      האדמין מר דוד לא מחויב לבוא לדיסקורד לצפות ברקורד, האדמין עסוק ועקב כך ביקש ממך לעלות ליוטיוב, בנוסף ישנם אתרים נוספים שאפשר לעלות לשם את הרקורד.
      בברכה מנהל שרת הרולפליי Revenge
      אפשר לנעול.

תגובה

כל הליצנים שהגיבו פה וחושבים שזה מצחיק להטריל, בפעם הבאה שאחד מכם יעשה כזה דבר יורחק מהפורום ומהשרתים בהתאם.

לנושא, השחקן קיבל תשובה.

ננעל.

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
        עובד...
        X