הכרזה

Collapse
No announcement yet.

הורדת הרחקה לצמיתות

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• הורדת הרחקה לצמיתות

שם : ליאם
    כינוי בסטים : Carir
    סטים איידי : STEAM_1:0:481269393
    סיבה להורדת הבאן : אני עקפתי משתמשים בעבר ועשיתי בהם דברים לא חוקיים של המשחק, ואני מתחרט על זה ממש גם על הואק באנים וגם על הבאן אייפי כנראה שנתנו לי בפליי איי אל.
    אני ממש מתנצל ורוצה שתורידו לי את הבאן שלי בשרת כדי שאוכל לשחק כמו ששיחקתי פעם. אני ממש מבקש שתורידו לי את ההשעיה.
    זה המשתמש שקיבלתי בו באן : https://steamcommunity.com/profiles/76561198337929945/
    תודה מראש.

דרך אגב אני מבקש שתורידו לי באן במשתמש שקוראים לי Carir ולא במשתמש שקיבלתי בו פי באן

תגובה

לא קשור לפורום, אנא פתח בפורום המתאים.
      ננעל

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
      עובד...
      X