הכרזה

Collapse
No announcement yet.

אני מרגיש עכשיו – בואו לשתף אותנו בהרגשתכם!

Collapse
נושא זה נעוץ.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• אני מרגיש עכשיו – בואו לשתף אותנו בהרגשתכם!

*מקווה שתאהבו את מה שעשיתי*

שלום לכל גולשי הפורום, מה שלומכם?

כחלק מהרצון שלנו להגביר ולייעל את הפעילות בפורום, הוחלט על פתיחת אשכול משחק חדש בשם "אני מרגיש עכשיו...". מטרתו היא פשוטה ביותר והיא לתת לכם, המשתמשים, מקום לפריקה ושיתוף רגעי לגבי ההרגשה שלכם. אפשר לתאר את ההרגשה שלכם במילה אחת, במשפט, בטקסט, בשיר שכתבתם, בסרטון... בכל דרך שתעביר לנו איך אתם מרגישים. זו איננה תחרות ואין כאן פרסים, זהו אשכול שנועד כדי לתת במה לכל משתמש לשתף את הרגשתו באותו הרגע בו הוא מגיב. אתם מוזמנים גם לצטט את המשתמשים שמגיבים כאן, ליצור שיח, להזדהות ולהסתייג מהרגשה של אחרים, תוך כדי שמירה על תרבות דיון.

- נא לשמור על שפה נאותה ומתורבתת

תנצלו את האשכול טובה ומקווים שתפיקו ממנו את המיטב

בברכה, הנהלת פורום מלב אל לב
    נערך לאחרונה על ידי KillMan; 30/09/2019, 19:20.
    RimaH אהב את זה.

אחלה רעיון בהצלחה יא גבר
    fredy144 אהב את זה.

תגובה

סביר עד מדי,החופש מרגיש משעמם ועלוב
      fredy144 אהב את זה.
      LucifeR
      -Professional CS:GO Mapper-

תגובה

מסכים איתך
        fredy144 אהב את זה.

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
        עובד...
        X