הכרזה

Collapse
No announcement yet.

למה אני מקבל FPS ממש נמוך ב FiveM?

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• למה אני מקבל FPS ממש נמוך ב FiveM?

אני מקבל 30-50 fps בזמן שבGTA V סינגל או מולטי אני מקבל מעל 130
    מישהו יודע למה?
    ShimoS

היי חבר. הפייבאם הוא דבר חדש שבפיתוח ובגלל זה זה לוקח לאנשים fps לא לכל אחד אבל לרוב עם מחשב פחות טוב
    ShimoS אהב את זה.
    לכל סוף יש התחלה חדשה

תגובה

פורסם במקור על ידי Lio View Post
      היי חבר. הפייבאם הוא דבר חדש שבפיתוח ובגלל זה זה לוקח לאנשים fps לא לכל אחד אבל לרוב עם מחשב פחות טוב
      יש לי rx 580 אני אמור לקבל הרבה יותר.
      בכל מקרה תודה, הבנתי שזה בגלל כל הפלאגינים שיש בשרתים מסויימים.
      ShimoS

תגובה

פורסם במקור על ידי Lio View Post
        היי חבר חשוב לעדכן שזה בצבע שחור ולא כלכך ברור לעין

להבא תלמד.

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
        עובד...
        X