הכרזה

Collapse
No announcement yet.

שאלות השאלות מי אתם ומה חפצכם בעוד היותכם במחשב משחקים

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

פורסם במקור על ידי Bandoler View Post

שמע, חוסר היכולת שלך באופן אישי ללמוד את המבטא של אמא שלך האמריקאית... זה באמת כואב לי. זה עצוב.
    מקווה שכמוני, בעוד כמה שנים, תקדיש את הזמן ללמוד את המבטא של השפה השנייה שרכשת.
    או את המבטא של שפה של מדינה אחרת, שלא ידעת ולמדת לבד.
    או שבעצם לא כי אתה לא מפגין חוכמה באף אחת מהתגובות שלך, אלא בעיקר בורות, כשלים לוגיים, ריקנות מטיעונים... שלא לומר טיפשות.
    כדי ללמוד שפות מעבר לאחת או שתיים בתור תינוק, צריך שכל, לא רק מקום ריק במוח...

אתה לא מסוגל לענות לעניין עם דוגמאות, עם הסברים.
    לא, לחזור על אותו טיעון 50 פעם כשיש טיעון שסותר אותו בבירור לא מוציא אותך צודק או חכם. זה מוציא אותך מטומטם, או אחד שמחפש תשומת לב. אז הנה, קיבלת צומי!
    ההוכחה שלך לזה שאי אפשר לדבר אנגלית במבטא אמריקאי אם לא נולדת באמריקה היא... אתה?
    לפי ההיגיון הזה אני מבין למה אתה בטוח שהסאמפ יצליח: כי אתה יכול להריץ, ככל הנראה, בעיקר סאמפ על המחשב שלך. אין לך מה לעשות בחיים חוץ מלשחק סאמפ ולהגיב בפורום, אז כשאין סאמפ אתה מרגיש צורך לחפש תגובות, לעורר דיון ואז להרוס אותו כי אין לך את היכולת להתווכח בצורה שגורמת לאנשים להחכים אלא רק טיעונים מעגליים. קיבלת את הצומי הזה ממני רק כדי שאנשים לא יחשבו שאתה חס וחלילה צודק בשטויות המוחלטות שאתה כותב בכל פעם מחדש, שטויות שרק אהבל יכול להאמין להן.
    לפי ההיגיון הזה אני מבין גם למה אתה מרגיש שהחיים שלך מתבזבזים... הם באמת מתבזבזים.
    מצטער שאני אומר לך את זה אבל הבאת אותי להגיד לך את זה.
    לך לקרוא ספר או משהו, תעשה משהו מועיל בחיים שלך, כי כרגע נראה שאפילו כדי לכתוב בצורה מסודרת - אתה מתאמץ.

ובמקום אנגלית...
    אני מזמין אותך לנהל איתי שיחה בקטלאנית ולהראות לי דבר אחד שבו המבטא שלי שונה מהמבטא שמשודר בערוץ TV3.
    אבל אני מזהיר, זה מצריך שכל...

יאללה, ביי. אה, כן: Ana't a tomar pel sac, subnormal!

להנהלת הקהילה: סליחה שאני נאלץ לרדת לרמה הזו פה, אני אבין אם אאבד V.I.P או אקבל באן. אבל היי, אל תגידו שלא נהניתם.
    מצטער לבשר לך את זה אבל יש לי מבטא באנגלית וגם מבטא בעברית אמא שלי דיברה איתי אנגלית מאז שנולדתי בגלל שהיא אמריקאית
    לא הבנתי?
    עוזר בכל מה שקשור למחשבים או לטכנולוגיה.
    עוזר בכל מה שקשור במתמטיקה.
    בעל תואר במדעי המחשב.

MY FAVORITe B0Oks:
    THE C Programming Language
    The PRACTICE Of NETWORK Security Monitoring
    Web Application Obfuscation
    Introduction TO Penetration TESTING
    The ART OF Memory Forensics
    Offensive Compute

תגובה

פורסם במקור על ידי OhadDevil View Post
      לא הבנתי?

I rest my case

תגובה

פורסם במקור על ידי Bandoler View Post

I rest my case
        אתה יודע למה אתה מגיב אחרי כל ציטוט שלי ולא מחכה להגיב עוד כמה שעות? כי זה נושא חשוב לך האנגלית ואתה מתלהב ממנו כמו לא יודע וכשמישהו מדבר על אנגלית אתה כמו מתלהב חייב גם להגיב ואם בכלל מישהו מדבר איתך על האנגלית שלך אתה מתעצבן מזה וחייב להחזיר לו לא משנה כמה זמן תשקיע על אשכול
        ואני הלא מבין?
        מוזמן לעשות איתי שיחה באנגלית ואני אפילו אגיד לך איפה אתה טועה כי אין מה לעשות אתה לא אמריקאי
        אז מתי קבענו?
        בפלאפון? כי אין לי מיקרופון

בעל תואר במדעי המחשב.

MY FAVORITe B0Oks:
        Offensive Compute

תגובה

אבל בתכלית הנושא היותכם יושבים בכיסא בין אם זה כיסא נוח או לא נוח מפליסטיק ולא מפלסטיק אך למה לבזבז את רוב שעותכם ואת רוב ילדודכם מול מסך שבמילא לא יוביל את העתיד שלכם לעתיד חכם אלה עתיד שהייתם רק מול המחשב?
          לקחתי ציטוט קטן ממה שכתבת ואני אגיב:
          אני ביליתי את רוב ילדותי מול המחשב, מחשב נייד ליתר דיוק מסוף שנת 2011 על כיסא מאוד לא נוח מעץ עם משענת לא נוחה בעליל. אתה אומר שלא יוביל אותנו לעתיד חכם? הממ.. משום מה אני היום עובדת בחברת הייטק עם שכר מאוד גבוה מעל המינימום והכל בזכות זה שהתחלתי לשחק בסאמפ מגיל 13. מה איתך?

בתודה,
          ויקה לסטוצ'קין
          מפקחת הצוותים
          לפניות: [email protected]

תגובה

פורסם במקור על ידי Vika View Post

לקחתי ציטוט קטן ממה שכתבת ואני אגיב:
            אני ביליתי את רוב ילדותי מול המחשב, מחשב נייד ליתר דיוק מסוף שנת 2011 על כיסא מאוד לא נוח מעץ עם משענת לא נוחה בעליל. אתה אומר שלא יוביל אותנו לעתיד חכם? הממ.. משום מה אני היום עובדת בחברת הייטק עם שכר מאוד גבוה מעל המינימום והכל בזכות זה שהתחלתי לשחק בסאמפ מגיל 13. מה איתך?
            קודם כל ''מה איתי'' תוריד מהלקסיקון שלך כאילו את יותר טובה את לא יודעת מה אני עושה בחיים ומה אני אז בואי לא נתבלבל
            לאחר שיחתנו הסברת לי בדיוק מה את עושה בחברת ''הייטק'' בואי לא נצחק שנינו כי יש חברת הייטק ויש את מה שאת עושה. מעבר לזה שאת אומרת שאת עובדת בחברת הייטק זה כי האנשים ששיחקת איתם סאמפ הכניסו אותך לחברה שהם הבעלים שלה. אז לא נקרא לזה כלכך התקדמות ואין לי מושג למה בחשיבה שלך את בדיוק חושבת שאפשר להתקדם מהסאמפ בלשחק סאון ולנסוע באינפרנוס יקחו אותך למקומות של להתקדם בחיים. היחידים שבאמת יכולים להתקדם זה המתכנתים שהם תכנתו את המוד וידעו עוד שפות וזה כן בגלל הסאמפ כי הסאמפ הוביל אותם לתכנת ולתכנת הוביל אותם לעוד תכנות בעוד שפת והידע בעוד שפת תביא אותם לעבוד בחברת הייטק, אז בבקשה גברת את לא התקדמת לכלום אז בוא נרד מהעניין.
            תודה ושלום, כל תגובה שלך נוספת אני רק אסביר לך כמה שאת טועה.
            בסוף את תתעייפי.

בעל תואר במדעי המחשב.

MY FAVORITe B0Oks:
            Offensive Compute

תגובה

קודם כל ''מה איתי'' תוריד מהלקסיקון שלך כאילו את יותר טובה את לא יודעת מה אני עושה בחיים ומה אני אז בואי לא נתבלבל
              לאחר שיחתנו הסברת לי בדיוק מה את עושה בחברת ''הייטק'' בואי לא נצחק שנינו כי יש חברת הייטק ויש את מה שאת עושה. מעבר לזה שאת אומרת שאת עובדת בחברת הייטק זה כי האנשים ששיחקת איתם סאמפ הכניסו אותך לחברה שהם הבעלים שלה. אז לא נקרא לזה כלכך התקדמות ואין לי מושג למה בחשיבה שלך את בדיוק חושבת שאפשר להתקדם מהסאמפ בלשחק סאון ולנסוע באינפרנוס יקחו אותך למקומות של להתקדם בחיים. היחידים שבאמת יכולים להתקדם זה המתכנתים שהם תכנתו את המוד וידעו עוד שפות וזה כן בגלל הסאמפ כי הסאמפ הוביל אותם לתכנת ולתכנת הוביל אותם לעוד תכנות בעוד שפת והידע בעוד שפת תביא אותם לעבוד בחברת הייטק, אז בבקשה גברת את לא התקדמת לכלום אז בוא נרד מהעניין.
              תודה ושלום, כל תגובה שלך נוספת אני רק אסביר לך כמה שאת טועה.
              בסוף את תתעייפי.

אתה שאלת שאלה פשוטה ואני עניתי לך עליה, זה לא משנה מה אני עושה שם העיקר הוא שהגעתי לשם בזכות המחשב והמשחקים. אם לא הייתי משחקת במחשב לא הייתי מכירה את החברים שלי ואם לא הייתי מכירה אותם לא הייתי מגיעה למקום שבו אני נמצאת היום. לא לקחו אותי בזכות כישורי המשחק שלי או כי אני בחורה או כי אני מכירה את מי שאני מכירה, לקחו אותי כי אני טובה במה שאני עושה וזה לא כזה משנה מי הכניס אותי לשם.. התפקיד שעשיתי פה בפליי בכמעט שנתיים שאני נמצאת כאן נתן לי מספיק ניסיון וידע כדי לעשות את מה שאני עושה במקום שאני עובדת בו. אתה אומר שהיחידים שיכולים להתקדם הם המתכנתים שתכנתו את המוד, אבל בין המתכנתים יש שחקנים ולכל אחד מהם יש את הדבר הקטן הזה שהם טובים בו. מספיק שהם יפתחו את זה והם יכולים להתקדם לכל מקום. במקרה הזה פליי עזרה לי לפתח את תחום המשאבי אנוש ולאט לאט למדתי עוד דברים בדרך.
              עכשיו, מה הכוונה שלך בדיוק כשאמרת "יש חברת הייטק ויש את מה שאת עושה"? אתה בעצם אומר לי ששום מקום בעולם לא צריך ניהול אדמיניסטרטיבי? שזה תפקיד שלא נמצא בחברות גדולות? כי אם כן, אז אתה טועה.
              התקדמתי או לא? אני דווקא חושבת שכן ואני לא היחידה שחושבת ככה אני מאוד בטוחה בזה אבל אם אתה חושב שלא, בבקשה אתה מוזמן לחשוב ככה זה לא מזיז לי כל כך..
              דרך אגב, אתה לא מכיר אותי מספיק אם אתה חושב שאני אתעייף.

בתודה,
              ויקה לסטוצ'קין
              מפקחת הצוותים
              לפניות: [email protected]

תגובה

אתה טועה כי כמו אמריקאי אתה לא יכול לדבר ולא תוכל להגיע לדגדוג של אמריקאי כי לדבר כמו אמריקאי אתה צריך לחיות מגיל אפס באמריקה
                כל השיט הזה של ללמוד אנגלית דרך המחשב או ללכת לבית ספר לאנגלית זה חרטה אחת גדולה
                חבר יקר.

א. יש לך שאלות יפות אבל לצערי התשובות שלנו לא ישנו דבר. אתה כל כך בטוח שפענחת פה את כולם. החלטת בנושא אחר שאני לא מבין כלום חוץ מסאמפ, החלטת שלא היו בנות בסאמפ ושויקה "לא יותר טובה ממך" ולסיום החלטת שלרואי לא יהיה מבטא (וכמובן שמראש קבעת שלך כן יש מבטא). אז למה בכלל טרחת לשאול אם אתה יודע הכל?
                ב. טענת בפניי בשיחה ב-TeamSpeak שאתה שחקן בטלוויזיה. למה אתה שחקן? למה לא לעשות תואר וללכת להיות רואה חשבון? או עורך דין? למה לא ללמוד רפואה או מנהל עסקים? למה דווקא שחקן בטלויזיה? והתשובה שלך היא התשובה שלנו. גיימינג הוא תחום שאנחנו אוהבים. כמו שאתה אוהב לשחק בטלויזיה, אנחנו אוהבים לשחק במחשב. זה לא אומר שזה כל מה שאנחנו עושים במהלך היום כמו שאתה לא משחק בטלויזיה כל היום. לשחק כל היום = ללכת לעשות הריגות ולעלות רמות בסאמפ, שזה מה שאתה בתכלס ביקשת, אנחנו עברנו את זה כבר לפני שנים.
                ג. אינך מבוגר עדיין. אתה חלק מהדור שלנו. אתה יודע היטב שאין דבר כזה "כל היום במחשב". המחשב הוא סה"כ פתח ל"עולם וירטואלי" בו אתה יכול להכיר חברים, ללמוד מקצועות, לדבר בשפות אחרות, בין היתר גם לשחק. זה כמו שאני לא יכול להגיד על מישהו "אתה כל היום בעבודה". עבודה זה לא חיים? בעבודה מדברים, אוכלים, נהנים, מכירים אנשים, לומדים דברים חדשים.

ולאן אני הגעתי בזכות זה ש"שיחקתי כל היום במחשב"? בוא נגיד שאני מראיין לא מעט אנשים לעבודה. זוכר שכשהיית קטן אמרו לך שאם תתראיין לעבודה אז יעדיפו את מי שיש לו תעודת בגרות? או את מי שיש לו תואר?
                אז אני מעדיף את מי ששיחק כל היום במחשב. את מי שהבריז מבית הספר. את מי שלא הלך לאוניברסיטה.

אני יכול להמשיך להסביר לך למה אני עושה את מה שאני עושה, או לאן הגעתי בחיים, וכו' וכו', אבל כל אלו לא ישנו לפני שתסיר את הגאווה הגבוהה הזו שיש לך ותזכור שאלוהים נתן לך שתי אוזניים ופה אחד כדי שתקשיב יותר ותדבר פחות. תפסיק להתנהג לאנשים באופן שלא היית רוצה שיתנהגו אליך.

עריכה: דבר אחד נוסף אם אפשר בבקשה. לא מעניין אותי מי אתה ועוד יותר לא מעניין אותי מי אתה חושב שאתה. זה מבאס שאתה החלטת כלפי ויקה ואנשים נוספים שאתה מכיר אותם ויודע לאן הם הגיעו ולאן הם לא הגיעו, אבל אם תכננת לדבר למישהו נוסף כאן בחוסר כבוד ובזלזול תחסוך לי את הבאן ותסתלק מהאתר הזה.

תגובה

פורסם במקור על ידי Vika View Post

אתה שאלת שאלה פשוטה ואני עניתי לך עליה, זה לא משנה מה אני עושה שם העיקר הוא שהגעתי לשם בזכות המחשב והמשחקים. אם לא הייתי משחקת במחשב לא הייתי מכירה את החברים שלי ואם לא הייתי מכירה אותם לא הייתי מגיעה למקום שבו אני נמצאת היום. לא לקחו אותי בזכות כישורי המשחק שלי או כי אני בחורה או כי אני מכירה את מי שאני מכירה, לקחו אותי כי אני טובה במה שאני עושה וזה לא כזה משנה מי הכניס אותי לשם.. התפקיד שעשיתי פה בפליי בכמעט שנתיים שאני נמצאת כאן נתן לי מספיק ניסיון וידע כדי לעשות את מה שאני עושה במקום שאני עובדת בו. אתה אומר שהיחידים שיכולים להתקדם הם המתכנתים שתכנתו את המוד, אבל בין המתכנתים יש שחקנים ולכל אחד מהם יש את הדבר הקטן הזה שהם טובים בו. מספיק שהם יפתחו את זה והם יכולים להתקדם לכל מקום. במקרה הזה פליי עזרה לי לפתח את תחום המשאבי אנוש ולאט לאט למדתי עוד דברים בדרך.
                  עכשיו, מה הכוונה שלך בדיוק כשאמרת "יש חברת הייטק ויש את מה שאת עושה"? אתה בעצם אומר לי ששום מקום בעולם לא צריך ניהול אדמיניסטרטיבי? שזה תפקיד שלא נמצא בחברות גדולות? כי אם כן, אז אתה טועה.
                  התקדמתי או לא? אני דווקא חושבת שכן ואני לא היחידה שחושבת ככה אני מאוד בטוחה בזה אבל אם אתה חושב שלא, בבקשה אתה מוזמן לחשוב ככה זה לא מזיז לי כל כך..
                  דרך אגב, אתה לא מכיר אותי מספיק אם אתה חושב שאני אתעייף.
                  סליחה אם פגעתי/העבלתי/ זאת לא הייתה המטרה.
                  מכל הלב אני מבקש סליחה אך הבעתי את דעותי לגבי מה שאמרת.
                  בעל תואר במדעי המחשב.

MY FAVORITe B0Oks:
                  Offensive Compute

תגובה

פורסם במקור על ידי Amit_B View Post
                    חבר יקר.

א. יש לך שאלות יפות אבל לצערי התשובות שלנו לא ישנו דבר. אתה כל כך בטוח שפענחת פה את כולם. החלטת בנושא אחר שאני לא מבין כלום חוץ מסאמפ, החלטת שלא היו בנות בסאמפ ושויקה "לא יותר טובה ממך" ולסיום החלטת שלרואי לא יהיה מבטא (וכמובן שמראש קבעת שלך כן יש מבטא). אז למה בכלל טרחת לשאול אם אתה יודע הכל?
                    ב. טענת בפניי בשיחה ב-TeamSpeak שאתה שחקן בטלוויזיה. למה אתה שחקן? למה לא לעשות תואר וללכת להיות רואה חשבון? או עורך דין? למה לא ללמוד רפואה או מנהל עסקים? למה דווקא שחקן בטלויזיה? והתשובה שלך היא התשובה שלנו. גיימינג הוא תחום שאנחנו אוהבים. כמו שאתה אוהב לשחק בטלויזיה, אנחנו אוהבים לשחק במחשב. זה לא אומר שזה כל מה שאנחנו עושים במהלך היום כמו שאתה לא משחק בטלויזיה כל היום. לשחק כל היום = ללכת לעשות הריגות ולעלות רמות בסאמפ, שזה מה שאתה בתכלס ביקשת, אנחנו עברנו את זה כבר לפני שנים.
                    ג. אינך מבוגר עדיין. אתה חלק מהדור שלנו. אתה יודע היטב שאין דבר כזה "כל היום במחשב". המחשב הוא סה"כ פתח ל"עולם וירטואלי" בו אתה יכול להכיר חברים, ללמוד מקצועות, לדבר בשפות אחרות, בין היתר גם לשחק. זה כמו שאני לא יכול להגיד על מישהו "אתה כל היום בעבודה". עבודה זה לא חיים? בעבודה מדברים, אוכלים, נהנים, מכירים אנשים, לומדים דברים חדשים.

ולאן אני הגעתי בזכות זה ש"שיחקתי כל היום במחשב"? בוא נגיד שאני מראיין לא מעט אנשים לעבודה. זוכר שכשהיית קטן אמרו לך שאם תתראיין לעבודה אז יעדיפו את מי שיש לו תעודת בגרות? או את מי שיש לו תואר?
                    אז אני מעדיף את מי ששיחק כל היום במחשב. את מי שהבריז מבית הספר. את מי שלא הלך לאוניברסיטה.

אני יכול להמשיך להסביר לך למה אני עושה את מה שאני עושה, או לאן הגעתי בחיים, וכו' וכו', אבל כל אלו לא ישנו לפני שתסיר את הגאווה הגבוהה הזו שיש לך ותזכור שאלוהים נתן לך שתי אוזניים ופה אחד כדי שתקשיב יותר ותדבר פחות. תפסיק להתנהג לאנשים באופן שלא היית רוצה שיתנהגו אליך.

עריכה: דבר אחד נוסף אם אפשר בבקשה. לא מעניין אותי מי אתה ועוד יותר לא מעניין אותי מי אתה חושב שאתה. זה מבאס שאתה החלטת כלפי ויקה ואנשים נוספים שאתה מכיר אותם ויודע לאן הם הגיעו ולאן הם לא הגיעו, אבל אם תכננת לדבר למישהו נוסף כאן בחוסר כבוד ובזלזול תחסוך לי את הבאן ותסתלק מהאתר הזה.
                    זה כמו שיגידו באשכולות שיהיו ''אל תתחכם בנאדם או אל תתווכח כי גם אתה צריך לקבל דעה'' ''כי אין פזמון לשיר או לרקוד'' נגיד ומדברים על זמר כלשהו במקרה הזה זה מחשב ובנאדם אומר הכל על הפנים והמשחק הזה מזכיר את כוורת.. ואם יש להם חלומות בכמה שקלים במשחק? או לשיר בטוורנה זה החיים עצמם
                    מה אתה חושב שזה קל שכולם נגדך? ובסוף בנאדם מצליח זה לא משנה ממש
                    איך שתקח את זה אתה תראה את זה
                    אשמח לתגובה זה רק שאלה מסויימת ששאלתי
                    לא חושב ישיש בעיה
                    בעל תואר במדעי המחשב.

MY FAVORITe B0Oks:
                    Offensive Compute

תגובה

זה כמו שיגידו באשכולות שיהיו ''אל תתחכם בנאדם או אל תתווכח כי גם אתה צריך לקבל דעה'' ''כי אין פזמון לשיר או לרקוד'' נגיד ומדברים על זמר כלשהו במקרה הזה זה מחשב ובנאדם אומר הכל על הפנים והמשחק הזה מזכיר את כוורת.. ואם יש להם חלומות בכמה שקלים במשחק? או לשיר בטוורנה זה החיים עצמם
                      מה אתה חושב שזה קל שכולם נגדך? ובסוף בנאדם מצליח זה לא משנה ממש
                      איך שתקח את זה אתה תראה את זה
                      אשמח לתגובה זה רק שאלה מסויימת ששאלתי
                      לא חושב ישיש בעיה
                      לא ראיתי שום קשר בין מה שכתבת כאן לבין מה שאני כתבתי.
                      נכון זה לא קל ש"כולם נגדך" אבל אם לא תהיה נגד כולם אולי כולם לא ירצו להיות נגדך. אתה שופט כאן את כולם. יש לך גאווה ואתה בטוח שאתה יותר טוב. קח את הדוגמה הפשוטה שזלזלת באנגלית של אנשים פה, נחש מה? הדקדוק שלך בעברית הוא על הפנים, גם מבחינת שגיאות כתיב וגם מבחינת פיסוק, אבל העיקר העפת על עצמך באנגלית.
                      תקרא טוב איך סיכמתי את התגובה שלי. אל תתנהג לאחרים באופן שלא היית רוצה שיתנהגו אליך.

תגובה

פורסם במקור על ידי Amit_B View Post
                        לא ראיתי שום קשר בין מה שכתבת כאן לבין מה שאני כתבתי.
                        נכון זה לא קל ש"כולם נגדך" אבל אם לא תהיה נגד כולם אולי כולם לא ירצו להיות נגדך. אתה שופט כאן את כולם. יש לך גאווה ואתה בטוח שאתה יותר טוב. קח את הדוגמה הפשוטה שזלזלת באנגלית של אנשים פה, נחש מה? הדקדוק שלך בעברית הוא על הפנים, גם מבחינת שגיאות כתיב וגם מבחינת פיסוק, אבל העיקר העפת על עצמך באנגלית.
                        תקרא טוב איך סיכמתי את התגובה שלי. אל תתנהג לאחרים באופן שלא היית רוצה שיתנהגו אליך.
                        האנגלית שלי יותר טובה מעברית מה לעשות שזה שפת אם שלי
                        לא הבנתי זה טוב או לא טוב אשמח לדעת
                        בעל תואר במדעי המחשב.

MY FAVORITe B0Oks:
                        Offensive Compute

תגובה

האנגלית שלי יותר טובה מעברית מה לעשות שזה שפת אם שלי
                          לא הבנתי זה טוב או לא טוב אשמח לדעת
                          No, it isn't. As long as you choose to use your language, either Hebrew or English to praise yourself over others and complain about every single thing, then the problem isn't the content you post, but your personality.

תגובה

אפשר בבקשה להפסיק להגיב לו חברים? בבקשה?

תגובה

Amit_B
                              Bandoler

אי אפשר ללמוד אנגלית ולדעת אותו ברמה של אמריקאי גם אם תלכו ללמוד בוול סטריט(בית ספר לאנגלית) ותקחו את הרמה הכי קשה ואת המסלול הכי קשה אי אפשר להגיע לרמה של אמריקאי זה שטותי לחשוב ככה וגם לא באף שפה. אפשר לנסות אבל אי אפשר ובטח לא להגיע ל20 אחוז מרמה של אמריקאית אלה אם נולדתם באמריקה בגיל 0 עד גיל 20 אז אתם אמריקאים אבל להחליט באמצע החיים לבוא ולדעת אנגלית כמו אמריקאי לא אפשרי!
                              זה ללמוד שפה! אי אפשר להכניס לעצמך למוח שפה ובטח לא לתאים במוח כי שפה נבנת בתאים של המוח שלך ולא אי אפשר להכניס באמצע החיים את השפה של האנגלית.
                              אני יודע אנגלית בגלל שאמא שלי דיברה איתי מגיל 0 (היא אמריקאית) אז כן בבית דיברתי רק אנגלית אז אני יודע אנגלית כמו עברית ואפילו יותר טוב זה רק בגלל אמא.
                              מציע לכם באמת ללכת אפילו לנסות לא בטוח שתצליחו
                              אני רק יכול לאחל לכם בהצלחה!
                              בעל תואר במדעי המחשב.

MY FAVORITe B0Oks:
                              Offensive Compute

תגובה

אי אפשר ללמוד אנגלית ולדעת אותו ברמה של אמריקאי גם אם תלכו ללמוד בוול סטריט(בית ספר לאנגלית) ותקחו את הרמה הכי קשה ואת המסלול הכי קשה אי אפשר להגיע לרמה של אמריקאי זה שטותי לחשוב ככה וגם לא באף שפה. אפשר לנסות אבל אי אפשר ובטח לא להגיע ל20 אחוז מרמה של אמריקאית אלה אם נולדתם באמריקה בגיל 0 עד גיל 20 אז אתם אמריקאים אבל להחליט באמצע החיים לבוא ולדעת אנגלית כמו אמריקאי לא אפשרי!
                                זה ללמוד שפה! אי אפשר להכניס לעצמך למוח שפה ובטח לא לתאים במוח כי שפה נבנת בתאים של המוח שלך ולא אי אפשר להכניס באמצע החיים את השפה של האנגלית.
                                אני יודע אנגלית בגלל שאמא שלי דיברה איתי מגיל 0 (היא אמריקאית) אז כן בבית דיברתי רק אנגלית אז אני יודע אנגלית כמו עברית ואפילו יותר טוב זה רק בגלל אמא.
                                מציע לכם באמת ללכת אפילו לנסות לא בטוח שתצליחו
                                אני רק יכול לאחל לכם בהצלחה!
                                אז עכשיו אי אפשר ללמוד שפה, לא רק מבטא? אוקיי... טוב לדעת. אולי נעבור לאנגלית כדי שכולם יבינו?
                                כמה חבל שאתה תקרא 2 מילים ואז תגיב, השקעתי!

You ignored what Amit_B wrote, and went back to arguing about languages which are something you yourself said you don't want to keep on talking... makes sense.
                                You'll probably just repeat for the 231st time your basic silly argument without elaborating at all except for using your own experience, which is actually scientifically worthless...

Hell, even your so-called native languages are in such a low level, at least grammatically, I was literally laughing when you told me it's a different "intellectual" of the language, instead of "dialect". Even when I told you to mention the word in English, you kept telling me "intellectual".
                                Also, when I asked you which American accent you had, whether it was Northern or Southern, you told me it was Northern, and then you said Texas... And let us not bring here the translation you made, I don't want people to suffer.
                                Oh yeah, you also invited me to talk with you on the phone, to hear your amazing North-Texan Colorado American bullshit accent, but... you were too scared to actually give me a phone number. Still waiting...
                                You claim to be "famous" or a celebrity, although you've shown no proof for that matter. You also claim you're working in a start-up company, seems like you work as a programmer, but you don't use Git or any other subversion system...

All of the above can be easily proved using my TS server's logs.
                                Or by asking Amit if you told him the same things, which you may or may not have.

Now, to the arguments:

1. No need for the "good luck" wish, already accomplished with a different language, and easily accomplished in simple French, German, Italian and Portuguese. Need I say more? Basically, I am the living proof to the inaccuracy of your main argument. It is possible to learn a foreign language, which you were not taught as a child, in a native-like level - I did it... Yeah, with all the slang words, common phrases etc. (Déu n'hi do, diguem-ne...)

2. If you actually apply both time and practice, you can learn to pronounce the entire IPA chart. Hell, someone actually did it for Wikipedia. These are most of the sounds you'll ever hear in any language. If you can make those sounds perfectly, you'll have the exact accent. (https://en.wikipedia.org/wiki/Intern...netic_Alphabet)

3. I've learned Catalan all by myself and I'm able to speak it flawlessly, with the same accent a native Sabadellenc would have. I can try to imitate Valencian accent, which is pretty easy actually - because it's basically the same accent as Spanish. The only issue for me in learning Valencià (the Valencian language or dialect) would be learning their pronouns (aço instead of aixo, aci instead of aqui, hui instead of avui, et cetera, et cetera, et cetera).

4. Have you learned any other language? Have you even tried? Have you tried imitating anyone else's accent? I bet you haven't. If you have, I'd bet you never did it seriously, putting effort into it. Hell, your Hebrew is just a little bit better than my father's. He never even tried to learn it...

5. I was taught to speak in Spanish, because my parent mainly spoke Spanish between them. I barely spoke any Hebrew until I was three years old, although I was born in Israel. For some reason, I am used to use the Israeli accent in Spanish (which makes it sound funny). And you know what? My Hebrew, just like my other languages, is so flawless... that I work in translation both from and to Hebrew.

6. Quote: "It's learning a language! You can't inject to your brain a language, much less to the cells in the brain, because a language is formed in the brain's cells, and no, you can't inject in the middle of the life the language of the English" (translated literally, don't blame me for inaccuracies). Well, that's some deep bullshit! Does your brain not form memories? Learning a language is different, true, but not entirely - when you learn the grammar and a wide enough vocabulary, and you practice the usage of them enough - you'll end up forming a language's memory.

7. My mother is an even better example: she learned SEVEN DIFFERENT LANGUAGES - most of the just by hearing and imitating others - and she can communicate in all of them in a high level. She never tried to learn the accent, but just hear that woman speak Yiddish and you'd be fascinated of her perfect accent - although her vocabulary isn't that good. Funnily enough, I was never able to learn Yiddish, which I actually kind of regret.

8. Non-scientifical logical fallacy - a personal experience: I once met a man in an Airport on the way to Paraguay. He spoke Spanish with my father. Then someone "oriental" passed by - and he referred to him in Japanese, or Chinese - those languages require you to have the correct accent and the exact tones - or words will vary their meanings... Turns out the guy speaks 12 languages. Go tell him he can't learn a new language perfectly. Go tell him accents cannot be learned.

Fuck, how come I don't fucking do a god-damned Bachelor's in Linguistics?!
                                Well, time to go back to Hebrew for the rest of this comment. Damn, it's an article now.

אתה יודע למה אתה מגיב אחרי כל ציטוט שלי ולא מחכה להגיב עוד כמה שעות? כי זה נושא חשוב לך האנגלית ואתה מתלהב ממנו כמו לא יודע וכשמישהו מדבר על אנגלית אתה כמו מתלהב חייב גם להגיב ואם בכלל מישהו מדבר איתך על האנגלית שלך אתה מתעצבן מזה וחייב להחזיר לו לא משנה כמה זמן תשקיע על אשכול
                                ואני הלא מבין?
                                מוזמן לעשות איתי שיחה באנגלית ואני אפילו אגיד לך איפה אתה טועה כי אין מה לעשות אתה לא אמריקאי
                                אז מתי קבענו?
                                בפלאפון? כי אין לי מיקרופון

בעברית, כדי שכל מי שיקרא את זה יבין:
                                אד הומינם זה כיף.
                                באת לטימספיק שלי אחרי כמה דקות (כי לא התאפקת! הנושא הזה חשוב לך ואתה מתלהב ממנו! כאב לך לראות שאני מנותק ולא מגיב כי יש לי חיים!).
                                השפלת את עצמך בכך שהזמנת אותי להתקשר - ולא נתת מספר כי אתה פחדן.
                                המשכת להשפיל את עצמך כשטענת שאתה שולח חומר לסטארט-אפ ולכן לא יכול לדבר בטלפון - אבל המשכת לצ'וטט איתי ועם ויקה למרות שאתה "עסוק" ו"הולך עכשיו"... במשך שעה לפחות!
                                החלטת שמשום מה הטימספיק הפרטי שלי שייך לפליי, לא ברור למה... וכמובן שאני בפליי אז אני לא מרוויח הרבה (כשאין לך מושג כמה אני מרוויח, או ש... אני לא בפליי כבר כחצי שנה).
                                אז בוא נגיד ככה... אם היית דמות בסדרה הנפלאה "פינקי והמוח", היית הגבוה מביניהם:

אגב, הזמן שהקדשתי לך - הוא בעצם זמן שאני מקדיש לעצמי, כי זה כיף לגרום למישהו להשתכנע אבל זו מצווה של ממש להציל אנשים אחרים שעשויים להשתכנע מטיעון כושל וחזרתי.
                                (FYI - טיעון חזרתי = repeated argument).

Hasta el pronto comentario, amigo

נ.ב.
                                Amit_B מ-1 עד 10, מה הרמה של התגובה-מאמר הנ"ל בהשוואה להקלטות שלך?
                                נערך לאחרונה על ידי Bandoler; לפני שבוע.

תגובה

• Amit_B
                                  Amit_B הגיב
                                  עורך תגובה
                                  השקעה מיותרת, קל מאוד לראות שהבחור לא מנסה ללמוד או להבין, הוא יצא בהאשמות שווא והסיק מסקנות לגבי אנשים, מה שהתפוצץ לו בפרצוף ועכשיו כבר נותר ללא כוחות להמשיך לקרוא את ההודעות שלנו. אני מוותר עליו.

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
                              עובד...
                              X