הכרזה

Collapse
No announcement yet.

איזה מיקרופון?

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• שאלה | איזה מיקרופון?

אני רוצה לקנות מיקרופון חדש איזה הכי כדאי לי ללקנות בפחות מ500 שח?? (יש לי עכשיו Razer Siren X).

אני אישית מאוד ממליץ על הblue snowball לתקציב שלך, הוא מקירופון קונדנסר עם איכות טובה מאוד יחסית למחיר והוא plug and play. במידה ואתה רוצה להשקיע טיפה יותר אני ממליץ על הSHURE SM7B אבל קח בחשבון שהוא יקר (כ400 דולר), אבל הוא שווה כל שקל והוא כבר ברמה של אולפנים/תחנות רדיו.
    בברכה,
    עידו | IdoX
    לפניות בנושא תכנות, רשתות ופיתוח: [email protected]

תגובה

מה שקנית עולה 500 אז איך אתה רוצה למצוא משהו יותר טוב בפחות מ 500?

עורו ישנים משנתכם ונרדמים הקיצו מתרדמתכם וחפשו במעשיכם וחזרו בתשובה

תגובה

העלו לו את המחיר משום מה אבל כשקניתי אותו לפני שנה וחצי בערך אז הוא עלה פחות ב200 שקל. ועידו אני חשבתי על הבלו סנובול ואני אוהב את הסאונד שלו אבל העיצוב שלו קצת מכוער אז אני לא יודע מה לעשות, יש לך אולי עוד אפשריות?

תגובה

פורסם במקור על ידי FakeJohnny View Post
          העלו לו את המחיר משום מה אבל כשקניתי אותו לפני שנה וחצי בערך אז הוא עלה פחות ב200 שקל. ועידו אני חשבתי על הבלו סנובול ואני אוהב את הסאונד שלו אבל העיצוב שלו קצת מכוער אז אני לא יודע מה לעשות, יש לך אולי עוד אפשריות?
          כן, אלו מיקרופונים שאני גם ממליץ: ( Rode NT-USB, Blue Yeti, Audio technica AT2020, Shure SM 58 ( with xlr to usb convertor אבל אני חושב שלמחיר שאתה מחפש הblue snowball הוא המיטב שתוכל לקבל מבחינת איכות המיקרופון.
          בברכה,
          עידו | IdoX
          לפניות בנושא תכנות, רשתות ופיתוח: [email protected]

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
          עובד...
          X