הכרזה

Collapse
No announcement yet.

באן לחודש בטעות

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• באן לחודש בטעות

שם המשתמש המתלונן: (Danger)

שם האדמין: (Boo)

סיבת התלונה: ניצלתי את עמדתי בתור סיטי והרגתי אנשים בלי סיבה, אני ועוד מישהו ואז ראיתי שקיבלתי באן לחודש ומשהו ושמתי לב שמשהו פה קצת מוזר עשיתי 2-3 פריקילים ואז Boo שינתה ליום את הבאן וכתבה טעות זאת אומרת שהיא נתנה לי באן לחודש בטעות ואז עשתה באן ליום ולאחר מכן היא שינתה לעוד חודש שאני אקבל באן ומי שהיה איתי קיבל ל יומיים באן, יש איזשהי טעות?

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (19/10/2019)

הערות נוספות: (אני חושב שהסברתי את הכל)

דמו: https://bans.play-il.co.il/csgo/bans?q=Danger#46765

שלום tokyo,
    הסיבה שקיבלת באן היא ששחקן התלונן והראה לי רקורד עליך.
    ברקורד ראיתי את השם tokyo והתכוונתי לתת לשם הזה באן וכאשר ניסיתי
    זה נתן באן לשם Danger, בהתחלה חשבתי שזו טעות ונלחץ לי על שחקן אחר,
    אך הבנתי שזה אותו סטים איידי בשתי השמות,לכן כביכול קיבלת באן פעמיים.
    הבאן שלך הוא לחודש מכיוון שהרגת ללא סיבה ועשית מלא בעיות בשרת,
    אתה בתור שחקן ותיק שיודע את החוקים בצורה ברורה ביותר מקבל באנים
    לעיתים קרובות, ולכן הוחלט להביא לך באן ארוך הפעם שתלמד את הטעויות שלך
    ותחזור נקי מהן. שיהיה לך המשך יום נעים.

תגובה

קיבלת תשובה, ננעל.

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
      עובד...
      X