הכרזה

Collapse
No announcement yet.

הכרזה | דרושים למד"א

Collapse
נושא זה נעוץ.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

פרטי :סמיר (בחית)
    כינוי :MasTicK שם הדמות: (Junior kenedy) זאת הדמות השנייה
    שם בדיסקורד :TigerStrafe#2126
    זמינות בטימספיק :זמין
    נסיון קודם כמגיש עזרה ראשונה :יש ניסיון הייתי פראמדיק לשעבר
    במידה ואתה רואה מישהו מבצע ווידוא הריגה על אזרח איך תפעל ?אזמין משטרה ואחכה איתו עד שהמשטרה תגיע
    במידה ואתה רואה מישהו זקוק לעזרה ואתה על לבוש אזרחי איך תפעל ?אזמין לו מדא ואנסה להגיש לו עזרה עד שהמדא יבואו
    במידה ויש שוד בנק איך תפעל בזירה לאחר שהסתיים בה האירוע ?אני אקשיב לשוטרים במידה והם אומרים לי תתחיל טיפול אני מתחיל אם הם לא אומרים לי תתחיל טיפול לא מתחיל
    תאר לנו קצת על הדמות שלך ( לפחות 50 מילים ) :אני בחור שמבין בהצלת חיים אני גרתי בניו יורק כמה שנים ועבדתי שם בתור מנתח מוח ואין לי בעיה עם פציעות אני לא רגיש אני לא מפחד מהדברים האלו אני יכול לעמוד מולם אני אעשה הכל על מנת לתת טיפול מעולה לבחור שהוא יגיד לי תודה אתה עזרת לי ואז אני ארגיש טוב עם עצמי ומדא זאת בתכלס אחלה עבודה אנחי חושב שהעבודה הזאת מתאימה לי בול אבל אני מרגיש שאני יכול לעשות את זה ואני אשמח אם תקבלו אותי תודה

תגובה

שם פרטי :יונתן רבזין

כינוי :JOK3Y

שם בדיסקורד :Revzin.

זמינות בטימספיק :בטים ספיק אני לא כל כך זמין אבל בדיסקורד אני זמין ברוב שעות היממה.

נסיון קודם כמגיש עזרה ראשונה : אין

במידה ואתה רואה מישהו מבצע ווידוא הריגה על אזרח איך תפעל ? דבר ראשון אני אזמין משטרה דבר שני אבדוק אם המקום בטוח ואזמין מדא ואם מדא קובע את מותו של אותו בנאדם אני תמיד אזכור אותו.

במידה ואתה רואה מישהו זקוק לעזרה ואתה על לבוש אזרחי איך תפעל ? אני אבשר בקשר על המקרה ובזמן שאני מבסר להם את הפרטים על המיקום של האזרח אני ארוץ לבית החולים כדיי להכינס לתפקיד ולנסות לעזור.

במידה ויש שוד בנק איך תפעל בזירה לאחר שהסתיים בה האירוע ?אני אבדוק את האזור ואני מתכוון לכמה פצועים וכו ואטפל במי שאני יכול .

תאר לנו קצת על הדמות שלך ( לפחות 50 מילים ) : אותי קוראים יונתן רבזין אני נולדתי בארץ אבל אמא ואבא נולדו ברוסיה ואבאב היה פרמדיק והוא הציל הרבה אנשים עשה ניתוחים החיה אנשים ואני תמיד ידעתי שאני רוצה להמשיך אתה אבא שלי כשאבא שלי נפטר אני ידעתי שאני חייב ללכת ולהמשיך את הדרך שהוא התחיל וזה למה אני רוצה להתקבל למדא

תגובה

• shay_gta
        shay_gta הגיב
        עורך תגובה
        תשפר את טופס קצר וכמה דברים לא נכונים

שם פרטי :איתי
      כינוי :איתי עמר
      שם בדיסקורד :itay_pahima#7273
      זמינות בטימספיק :זמין
      נסיון קודם כמגיש עזרה ראשונה :לא
      במידה ואתה רואה מישהו מבצע ווידוא הריגה על אזרח איך תפעל ?הולך מהמקום ומדווח למשטרה
      במידה ואתה רואה מישהו זקוק לעזרה ואתה על לבוש אזרחי איך תפעל ?אני מדווח בקשר שיש פצוע ומנסה לעזור לו עד שהאמבולנס
      במידה ויש שוד בנק איך תפעל בזירה לאחר שהסתיים בה האירוע ?אני יחכה לאישור להיכנס לזירה במידה ויש שוטרים פצועים עדיפות ראשונה לעזור לשוטרים ואחר כך לשודדים
      תאר לנו קצת על הדמות שלך ( לפחות 50 מילים ) :אני איתי עמר בן 19 הגעתי לעיר ראיתי את מדא איך עוזרים לאנשים אמרתי אני חייב להיות חלק מהם וזהו לא יותר מידיי רווק נהנה מהחיים פניו רוב הזמן וזהו מקווה שאתקבל
      shaharyankel אהב את זה.

תגובה

• shay_gta
        shay_gta הגיב
        עורך תגובה
        תשפר את טופס קצר מידי

שם

תגובה

שם פרטי : יהב זיני
        כינוי : דניאלה פער
        שם בדיסקורד : 𝓩𝓲𝓷𝔂#9326
        זמינות בטימספיק : תמיד זמין
        נסיון קודם כמגיש עזרה ראשונה : הייתי פעמיים במדא
        במידה ואתה רואה מישהו מבצע ווידוא הריגה על אזרח איך תפעל ? אני יקרא למשטרה וגם יבקש אישור בקשר ליקבוע מוות
        במידה ואתה רואה מישהו זקוק לעזרה ואתה על לבוש אזרחי איך תפעל ? אני יסע מהר לבית חולים אכנס לתפקיד יאמר בקשר שמשהו יסע לשם דחוף וגם אסע בעצמי לשמה
        במידה ויש שוד בנק איך תפעל בזירה לאחר שהסתיים בה האירוע ? אני יקרא לשוטרים ישאל איפה הפצועים ויאמר לשוטרים לבוא איתי כי כשאני יחייה אותם שלא יברחו או משהו כזה
        תאר לנו קצת על הדמות שלך: דניאלה פער טרנסג'נדרית אוהבת להציל חיים של אנשים עבדה במדא פיטרו אותה אחר כך עבדה באתר אטרקציות התפטרה ועוד פעם עבדה במדא אבל פיטרו אותה כי היא הייתה אובססית למשהו וחישמלה אותו עם טייזר כדי שלא יברח ממנה כי היא מאוד אהבה אותו שלחו אותה לפסיכולוג אבל בסך הכל היא אישה שאוהבת לעזור לאנשים ולהציל חיים

תגובה

שם פרטי : שחר
          כינוי : מושה
          שם בדיסקורד :yankel#7509
          זמינות בטימספיק : זמין מתי שאני משחק
          נסיון קודם כמגיש עזרה ראשונה : אין
          במידה ואתה רואה מישהו מבצע ווידוא הריגה על אזרח איך תפעל ? אקרא למשטרה
          במידה ואתה רואה מישהו זקוק לעזרה ואתה על לבוש אזרחי איך תפעל ? אנסה לטפל בוא איך שאפשר ובדרך אני אקרה לתגבורת
          במידה ויש שוד בנק איך תפעל בזירה לאחר שהסתיים בה האירוע ? אנסה לעזור לכל הסובבים הנפגעים
          תאר לנו קצת על הדמות שלך ( לפחות 50 מילים ) : קוראים לי מושה שפוצניק אני בן 20 ואני עובד בחדשות ומצפה שאתם תקבלו אותי לעבוד במדא. אני אוהב את כל הקטע של האקשן ואוהב את עזרה אז לפי דעתי מדא זה יהיה הדבר הכי טוב בישבילי, אני גם טוב מאוד בקטע של מרדפים ושל יריות ואני ממש ממש רוצה שתקבלו אותי למדא, שלכם מושה.

תגובה

שם פרטי: מחוץ לדמות-פלג בן יוסף בדמות-יוסף שפוצניק.
            כינוי: pelgon (בפורם ובדיסקורד) יוסף (בדמו).
            שם בדיסקורד :pelgon#7157
            זמינות בטימספיק: מסביבות 2-3 בצהריים עד הערב.
            נסיון קודם כמגיש עזרה ראשונה: יש ניסיון בשרת future-il אבל עזבתי את השרת אחרי שבוע כי היה גרוע.
            במידה ואתה רואה מישהו מבצע ווידוא הריגה על אזרח איך תפעל ?: אני אזמין משטרה ואם הפושע יברח אנסה לטפל בנפגע.
            מידה ואתה רואה מישהו זקוק לעזרה ואתה על לבוש אזרחי איך תפעל ?: אני אזמין תגבורת בקשר או שאתקשר למדא ובזמן שמדא יבואו אני ינסה לעזור לנפגע ויסיע לו להרגיש טוב עד שמדא באים.
            במידה ויש שוד בנק איך תפעל בזירה לאחר שהסתיים בה האירוע ? :אני אחפשקודם את כל הנפגעים ואטפל בהם לפי רמת הפגיעה
            תאר לנו קצת על הדמות שלך: אני יוסף שפוצניק נולדתי בראש העין יש לי אח גדול ואבא ואמי מתה בלידתי ואבי נטש אותי ואת אחי ובגיל 13 עברנו לתל אביב למשפחה מאמצת, וכבר מגיל חמש עשרה התחלתי להתנדב במדא בגלל הידיעה שבזכותי הצלתי חיי אדם וזה עושה אותי הכי מאושר בעולם ואני מנוסה מאוד בתחום לכן זה למה אני חושב שצריך לקבל אותי למדא.

לעוד שאלות ואם תתעניינו ,דברו איתי בדיסקורד pelgon#7157

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
            עובד...
            X