הכרזה

Collapse
No announcement yet.

באן לא מוצדק

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• באן לא מוצדק

• שם: איתי לוי
    • שם במשחק: איתי לוי
    • קישור לפרופיל סטים: https://steamcommunity.com/profiles/76561198281791653/
    • העונש שניתן: קיבלתי באן בגלל חשד לצ'יטים
    • סיבת הבקשה: היום בסביבות השעה 19:30 צ'יטר הצניח את כל השחקנים במפה ממטוס חלק מהשחקנים מתו כי לא הצליחו לפתוח את המצנח ומתו (כולל אני) רגע לפני שכל זה קרה אני הייתי במשמרת במד"א (התקבלתי רק היום) ואז לפתע השתגרתי וכל זה קרה, יש לציין שלפני שכולם יצאו האדמינים אמרו לכל מי שמת שיעשה ריפורט ועשיתי (steam-YoUrMoM) אם זה עוזר אתם יכולים לבדוק...
    • לאחר המקרה השרת הושבת למשך כ-40 דקות לאחר שאמרו שהשרת הסתדר וניסיתי להיכנס והיה רשום לי שקיבלתי באן על חשד לשימוש בצ'יטים. מדובר כאן בטעות ואשמח אם הבאן יירד, לא הייתה לי שום סיבה לעשות צ'יטים.
    • הערות נוספות:
    • שם בדיסקורד: Kova#6740
    נערך לאחרונה על ידי Kova; 31/12/2019, 23:53.

שלום, הנושא יועבר לבדיקה מול האדמין שהביא את הבאן .
    המשך טיפול מולי בדיסקורד.
    ננעל.

בברכה ,
    שניר | SnirB - הנהלת קהילות

ליצירת קשר: [email protected]

STEAM

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
      Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
    X