הכרזה

Collapse
No announcement yet.

תלונה על אדמין ברול פליי

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• תלונה על אדמין ברול פליי

שם המשתמש המתלונן: Nexos

שם האדמין: Bloody

סיבת התלונה: לי היה ג'וב על בלודי , כנראה שבידיוק בשניה האחרונה שהרגתי אותו הג'וב נעלם ובגלל זה , זה נחשב "פרייקיל " , לאחר מכן הוא לקח אותי לשיחה עמו ושאל למה הרגתי אותו , אחרי שאמרתי לו כל פעם מחדש , היה לי עלייך ג'וב , הוא החליט שאני משקר ונתן לי על זה באן , חשוב לציין שגם אם זה היה פרייקיל זה היה פרייקיל הראשון שלי , זאת אומרת שאין לי אזהרות קודמות , לאחר מכן הסיבה הייתה פרייקיל ומשקר , עכשיו לא היה לי בהכרח איך להוכיח שהיה לי ג'וב עליו והוא בידיוק נגמר אז הוא החליט שאני משקר , אני מבין שזה יכול להיראות כמו פרייקיל אבל חשוב אני חשוב שהאדמינים ספציפית הוא עובדים על אוטומטי , אני לא חושב שהוא תורם בכך שהוא אומר לי : " לא היה לך עלי ג'וב וגם אם הוא נגמר בשנייה האחרונה זה פרייקיל " , ועל זה אני מקבל באן , כי כביכול שיקרתי שהיה לי ג'וב עליו , אני לא בטוח מה אפשר לעשות עם זה פשוט נראלי קצת מוגזם שבן אדם שהביאו לו ג'וב על בן אדם סתם ככה , קורה טעות והוא הורג אותו בידיוק שנגמר הג'וב מקבל באן על שטות כזאת , אני חושב שהאדמין לוקח את הקטע של האדמין למצב אישי ובגלל זה הבאן , אני לא חושב שככה אמור להתנהל אדמין ומבקש לטפל בזה.

עריכה : עכשיו שאני נכנס לסורס באן אני שם לב שהוא הביא לי באן על 4 שעות ,אני לא רוצה לנבל את הפה פה אבל פאקינג 4 שעות בגלל המקרה הזה , אם קודם חשבתי שזה מוגזם עכשיו אני בטוח שזה לא רק בגלל שגמר לי הג'וב , אני מבקש לדבר איתו בכל זאת ולהסביר שיש אנשים כאלו , שפתאום נגמר להם הג'וב , לא חייב לתת להם באן ישר ל 4 שעות , אני ללא אזהרות מבחינת פרייקיל קיבלתי על זה באן ל4 שעות , אני מאוד מקווה שלא ככה מתנהל אדמין בשרתים שלכם ולא ככה אמרתם לו לעשות במידה וקורה מצב כזה.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 13/01/2020

הערות נוספות: אבקש שיורידו לי באן

דמו: במידה ויהיה הצורך אני אחפש.
    נערך לאחרונה על ידי Nexos On; 13/01/2020, 19:27.
    אדמין של החיים

היי נקסוס,
    לאחר שיחה עם האדמין הובהר לי שאתה לא מספר את כל האמת
    האדמין טוען שהוא הרג אותך קודם לכן והג'וב יתבטל אך בכל זאת לאחר שחזרת לחיים הרגת אותו בטענה שיש לך ג'וב (דבר שלא הגיוני כי ברגע כשנותנים ג'וב על שחקן יש קולדאון על אותו השחקן) מה שאומר שעשית עליו רבנג' קיל ושיקרת לו, דבר שאסור על פי חוקי השרת
    בנוסף לכך לאחר שהאדמין שיגר אותך טענת שיש לך רקורד של המקרה אך לא הסכמת להראות לו אותו כדי להוכיח את חפותך על מנת שתוכל להתלונן עליו בפורום לאחר מכן,
    לפעמים הבאות אתה מתבקש להראות לאדמין את הרקורד כדי לא להגיע לסיטואציות כאלה.
    מקווה שהבנת את הסיבה.
    המשך יום נעים.

Sierra Hotel India Echo Lima Delta SHIELD
    -

תגובה

היי סנטי שלום , מצער אותי שהאדמין אומר דברים כאלו.
      1. לא אמרתי שיש לי רקרוד אמרתי במידה ואצליח להוציא רקורד מהתכונה בה אני משתמש , אז אפרסם את זה , לא אמרתי שיש לי רקורד ולא באלי שיראה אותו
      2. הוא לא הרג אותי ושנייה אחרי חזרתי להורג אותו אלא עבר בערך 5 דקות מה שאומר שלא היה לי קול דאון עליו.
      3. זה עדיין לא סיבה לבאן בלי אזהרה של 4 שעות.
      אדמין של החיים

תגובה

..אחמ אחמ
        אדמין של החיים

תגובה

העניין נפתר ונקווה שלא יחזור עליו שנית.

ננעל.
          KingsMan - מנהל תחום הקלאבים CS:GO
          #5605 Discord: KingsMan

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
            Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
          X