הכרזה

Collapse
No announcement yet.

סרטון סיאס שלי :)

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• סרטון סיאס שלי :)

אהלן
    אשמח שתצפו
    https://youtu.be/YWfJrgqLd9I
    בוריס - xeNN

מייסד קלאן nGu
    מייסד קלאן
    Red

אחלה ריאקשינים, מגיב ממש מהר.
    האיכות של הצילום הייתה דיי נמוכה למרות שהייתי על HD אבל אהבתי את הסרטון בסך הכל.
    xeNN אהב את זה.
    KingsMan - מנהל תחום הקלאבים CS:GO
    #5605 Discord: KingsMan

תגובה

פורסם במקור על ידי KingsMan View Post
      אחלה ריאקשינים, מגיב ממש מהר.
      האיכות של הצילום הייתה דיי נמוכה למרות שהייתי על HD אבל אהבתי את הסרטון בסך הכל.
      תודה כן שמתי לב לאיכות גם אין לי מושג למה זה קרה למרות שצילמתי באיכות 1080P והקובץ גם, משהו הזוי
      בוריס - xeNN

מייסד קלאן nGu
      מייסד קלאן
      Red

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
      עובד...
      X