הכרזה

Collapse
No announcement yet.

קיבלתי פרמה באן ב-RP על כך שאמרתי 'שתוק'

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• קיבלתי פרמה באן ב-RP על כך שאמרתי 'שתוק'

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: BlacKobra246 - https://steamcommunity.com/id/CobraBro

קישור של הבאן ב-SourceBan: https://bans.play-il.co.il/csgo/bans#49669

שם האדמין שנתן את הבאן : CyLeX

סיבת הבאן: קודם לבאן, אמרתי סתום למישהו והוא נתן לי מיוט ל-5 דקות, כתבתי למנהל בצ'אט 'מה אתה ילד קטן, למה אתה עושה מיוט על 'שתוק' מה אתה בן 8?'
    ואז נלקחתי לבירור והסבירו לי מדוע קיבלתי מיוט וכי אסור לקלל בשרת כמו ב GTA RP, עד פה הכל בסדר, אבל כ-10 דקות לאחר ששמו לי את המיוט אמרתי
    בלי קשר בשיחה של 4 אנשים שתוק ועשיתי B-HOP לתוך חנות וזהו בעצם, קיבלתי פרמה כי אמרתי שתוק אחריי שנגמר לי המיוט.

התאריך שבו ניתן הבאן: 14-01-20 13:52

הערות נוספות: אם בן אדם אומר שתוק שוב אפשר פשוט לתת לו מיוט לשעה, או באן לשעה, פרמה באן על כך שאמרתי 'שתוק' זה גובל על המצחיק
    הייתי מנהל בשרתים לפניי 4 שנים והחלטתי לחזור קצת לזכר הנוסטלגיה, חייב להגיד שזה עצוב מה שהולך היום, כאילו המנהלים לא קראו את רשימת העונשים
    על כל דבר, ראיתי מישהו פה בפורום שאיחל למישהו למות מסרטן ולא קיבל פרמה, אז על 'שתוק' אני מקבל פרמה באן? אכזבה חד-משמעית.

שלום BlackKobra,
    סיבת הבאן שלך היא על נאציזם.
    על פי האדמין אמרת מספר דברים שנוגדים את חוקי
    הקהילה כגון "בואנה גרמניה הנאצית פה".
    לכן הבאן מוצדק ונשאר.
    אפשר לנעול

תגובה

קיבלת תשובה ממנהלת השרת וממליץ לך לשים לב לדברים שאתה אומר.
      ננעל.
      KingsMan - מנהל תחום הקלאבים CS:GO
      #5605 Discord: KingsMan

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
        Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
      X