הכרזה

Collapse
No announcement yet.

באן סתם

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• באן סתם

• שם פרטי: ראובן
    • שם במשחק: צחי רבינא
    • שם האדמין עליו אתה מתלונן:God-Jordan
    • סיבת התלונה: קיבלתי באן סתם
    • באתי לתחנת משטרה ואז היה מישהו בחוץ ובטעות הבאתי לו אגרוף אחרי זה הוא אמר לי מי אתה אני יחסל אותך וכאלה ואז בטעות בעטתי בו שוב והוא הוציא אקדח וניסה לירות בי באמצע גרין זון סתם בלי שום סיטואציה ואז ברחתי והוא רדף אחריי ואז הלכתי לבנק הוצאתי סכום גדול של כסף יצאתי מחוץ לבנק הוא יצא מהאוטו ופשוט ניסה לירות בי סתם ככה אז פחדתי על הכסף והרגתי אותו ואז הוא קרא לאדמין והוא הביא לי על זה באן לחמש יום יש לי רקורד וגם לזה שהיא איתנו אם אפשר לעזור לי בבקשה תודה

ערב טוב שוקו, אנא תפתח אשכול נוסף במקום המתאים לו בתת פורום: תלונות ועזרה : https://forum.play-il.co.il/node/2775514 <--------

המשך יום נעים, אחראי צוות
    ניקיטה.

אפשר לנעול.
    Youtube: theBeasTPD •
    • אחרי צוות Five-M | Nikita •
    לפניות דרך מייל: [email protected]

תגובה

קצת עלינו

• Play-IL היא קהילת גיימינג, קולנוע ומוזיקה שבאה לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג צעד אחד קדימה ולקדם אירועי גיימינג ושיתופי פעולה, להציע פלטפורמות שונות ומגוונות על מנת שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהנות. אנו שואפים לאפשר לכל שחקן כמה שיותר אפשרויות משחק, סוגי מודים ומפות על מנת להעניק לכל שחקן את החוויה המושלמת תוך הנאה מכל העולמות, תוך קידום התחום החברתי של עולם הגיימינג הישראלי. לדעתנו, לגיימרים מגיע לקבל הרבה יותר - אנו מאמינים שאחרי כל כך הרבה אתרים, קהילות ופורומים, הגיע הזמן לעבוד יחד בשביל השינוי ולממש את הפוטנציאל האמיתי של כולנו בפיתוח קהילה מושקעת ואיכותית. אם נשלב כוחות, נוכל להגשים את החלום!
    עובד...
    X