הכרזה

Collapse
No announcement yet.

באן לא מוסבר

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• באן לא מוסבר

אז אני התחלתי לשחק רק לפני יומיים בפייאם ואתמול ילד שראיתי בפייאם דיבר אותי ושאל אותי אם אני חדש אמרתי לו כן אז בהתחלה הוא הביא לי מאה אלף ואז אני באתי והוא אמר לי אני מביא לך מתנה הוא הביא לי 2 מליון ואז היום בבוקר אני נכנס מנסה להכנס לשרת ואני רואה פתאום שאני לא יכול להכנס לשרת מנסה כמה פעמים ורואה שקיבלתי באן לתמיד בגלל משהוא שבכלל לא עשיתי אז אני מבין שזה פיילארפי כי הסבירו לי אבל זה לא כולכך בעיה שלי 🔴 You've Been Banned! 🔴 ⚫ Banned By: CowardTV ⚫ Ban Reason: Cheater | Nice Try ⚫ Ban Issued: 01/19/2020 12:23 AM IST ⚫ Ban Expires: Permanent זה מה שזה כותב לי כשאני מנסה להכנס אתם גם יכולים לראות בלוגים שבאמת העבירו לי כסף ואני לא משקר וזה קרה בשעה 9-10 בין לבין
    נערך לאחרונה על ידי itay654321; 19/01/2020, 10:56.

תגיש בקשה בתת פורום תלונות ועזרה לפי הטופס המתאים בנעוץ .
    ננעל.

בברכה ,
    שניר | SnirB - הנהלת קהילות

ליצירת קשר: [email protected]

STEAM

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
      Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
    X