הכרזה

Collapse
No announcement yet.

הורדת באן

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• הורדת באן

טוב אז נכנסתי לשרת שיחקתי כמה דקות הכול היה בסדר ופתאום אני מקבל באן על ציטים ואני לא מבין למה הביאו לי באן על ציטים כי אני באמת משחק הרבה בשרת שלכם וחבל לי להפסיד אותו בגלל משהו שלא עשיתי עם אני היתי ציטר לא היתי בא ככה ומנסה לשכנע למה להוריד לי את הבאן היתי ממשיך הלאהבאמת השרת הזה חשוב לי וכיף לי לשחק בוא אני מאוד אשמח שתחשבו על זה כי אני שולח לכם הודעות בפרטי ואף אחד לא עונה לא מעניין אף אחד אשמח עם תקחו את העניין הזה ברצינות תודה .

היי,
    על מנת שנוכל לבדוק ולסייע בנושא עליך לפתוח את האשכול במקום המתאים לפי הטופס המתאים כפי שמפורט כאן: https://forum.play-il.co.il/node/2793390.
    ננעל.

בברכה נוי בואנו,
    הנהלת קהילות.

"גישה היא דבר קטן שעושה הבדל גדול" ~
    וינסטון צ’רצ’יל.
    ליצירת קשר: [email protected].

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
      Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
    X