הכרזה

Collapse
No announcement yet.

הכנתי סרטון באנגלית של המשחק "מיינקראפט".

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• סרטון | הכנתי סרטון באנגלית של המשחק "מיינקראפט".

היי כולם, מה שלומכם? איך עבר עליכם היום?
    קוראים לי ישראל למי שלא מכיר.
    אני לא יודע אם שמתם לב אבל יש לי גם ערוץ ביוטיוב עם 55 עוקבים ועוד מחו"ל
    אני מעלה סרטונים בכל ימי ראשון.
    ובמיוחד, ביום ראשון אני העלתי סרטון שבו אני משחק מיינקראפט ואני מראה לכם כל מיני דרכים שאפשר להתחבא במיינקראפט.
    הסרטון נוצר במיוחד באנגלית אבל מי שרוצה, אני יכול לתרגם לכם את הסרטון או שאפשר לשים כתוביות או לתרגם דרך Google translate.
    תרגום כותרת הסרטון מאנגלית לעברית: " 5 דרכים של איך להתחבא במיינקראפט ".
    הקישור לסרטון: https://www.youtube.com/watch?v=jAe6jITBgLw
    הערות נוספות: בתחילת הסרטון יש תקיעה קטנה שבה שומעים פעמיים את השיר אבל הצלחתי לתקן אותו בעזרת העריכה, אני מצטער אם עדיין שומעים קצת את התקיעות בהתחלה.
    מקווה שתאהבו את הסרטון, אם אהבתם, אל תשכחו לתת לייק, להירשם לערוץ וללחוץ על הפעמון, אנחנו כמובן ניפגש בסרטון הבא!
    ביי כולם! לילה טוב!

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
    Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
X