הכרזה

Collapse
No announcement yet.

איזה פלייסטיישן לקנות לילד?

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• איזה פלייסטיישן לקנות לילד?

הבן שלי ביקש ליום הולדת פלייסטיישן 4 ואני מנסה להבין מה ההבדל בין המוצרים שאני רואה באתר הזה https://www.ivory.co.il/Sony_Playstation_4.html . הכי זול שם זה ה-Sony PlayStation 4 500GB שהוא עם הכי מעט נפח אחסון ואין בו תמיכה ב-HDR כמו לאחרים - זה שווה לקנות? בשביל הילד זה אמור להספיק, לא? כי יש שם יקרים יותר שהם 1TB וגם באים עם משחקים - זה יותר שווה לקנות בגלל הנפח זיכרון? וזהו? וכמה בכלל עולים המשחקים האלה שהם נותנים שם בחינם? אין משחקים שאפשר להוריד בחינם או משהו כזה? תודה מראש

היי. עדיף לך לקנות את ה500 כי הוא בטח משחק רק פורטנייט
    תמיד אפשר להוסיף עוד קונן חיצוני לסוני אם לא יהיה מקום
    ויש אפשרות שגם תחכה קצת לסוני 5 ואז כל המחירים של סוני 4 וסוני 4 פרו ירדו

בברכה,
    מתן | _Matan_

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
      Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
    X