הכרזה

Collapse
No announcement yet.

קהילה מושלמת

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• קהילה מושלמת

שלום לכם רק רציתי להבין ולציין שאתם עושים היפה והיפה דבר ראשון בן אדם אומר את השם של האקסית שלי ולאחר מכן מקבל פי באן אותו בן אדם קרא לחבר שלו שהוא חלק מההנלה והוא הוריד לו את הבאן עם הריזון יש הרבה אנשים בעולם עם השם הזה אבל כשאני שיניתי את השם לקהילה הכי גרוע בעולם קיבלתי פיבאן ואחרי שדיברו אם אותו אדמין הוא אמר שזה על ה*** שלו מה שאני חשוב וזה שאני לא אשחק אז אני רק רציתי לומר שזה חרא של הנהלה ובאמת שאם הקהילה של סיאס פח אז אתם הרסתם אותה עד הפר אין לכם שחקנים ואין לכם כלום כי באמת שאתם פשוט מצחיקים בהצלחה בלבזבז את הזמן שלכם רק גיימרס>>###

פורסם במקור על ידי LuckyShot View Post
    שלום לכם רק רציתי להבין ולציין שאתם עושים היפה והיפה דבר ראשון בן אדם אומר את השם של האקסית שלי ולאחר מכן מקבל פי באן אותו בן אדם קרא לחבר שלו שהוא חלק מההנלה והוא הוריד לו את הבאן עם הריזון יש הרבה אנשים בעולם עם השם הזה אבל כשאני שיניתי את השם לקהילה הכי גרוע בעולם קיבלתי פיבאן ואחרי שדיברו אם אותו אדמין הוא אמר שזה על ה*** שלו מה שאני חשוב וזה שאני לא אשחק אז אני רק רציתי לומר שזה***********
    מה הבעיה במישהו יגיד את השם של ה''אקסית'' שלך מה היא קדושה? כולה בחורה עם שם
    תאמין לי אם הייתי יודע את השם של האקסית שלך הייתי אומר את זה כל יום בשביל לעצבן אותך
    נערך לאחרונה על ידי IceNight; לפני יום.

תגובה

hoes mad
      אני אבא
      מישהו רוצה חלב?

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
        Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
      X