הכרזה

Collapse
No announcement yet.

צרייך עזרה להורדת באן

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• צרייך עזרה להורדת באן

• שם פרטי: דן
    • שם במשחק: belka
    • קישור לפרופיל סטים: https://steamcommunity.com/profiles/76561198868923576/
    • העונש עליו התלונה: באן
    • סיבת התלונה: קיבלתי באן על טרול שדרסתי אנשים אבל כנראה זה היה אח שלי אחרי שעזבתי לדקה תמחשב
    • הוכחות תומכות [במידה ויש]:
    • הערות נוספות: אני מבקש לבדוק ולהוריד לי תבאן אם אפשר ואני יעשה הכול כדי שמצב כזה לא יחזור על עצמו.
    נערך לאחרונה על ידי belka; לפני שבוע.

היי, גם אם זה אחיך אתה לוקח אחריות על הנעשה ולא אחיך כי זהו שחקן שלך והאחריות נופלת עלייך ורק עלייך! מי האדמין שנתן את הבאן ולכמה זמן?!
    Youtube: theBeasTPD •
    • אחראי גיוסים | צוות כ"א Play-IL •
    • Five-M Community Adviser | Nikita •
    לפניות דרך מייל: [email protected]

תגובה

אני מבין שזו אחריות שלי ואני לוקח אחריות מלאה על המעשה. אני באמת יעשה הכל שמצב כזה לא יחזור על עצמו.
      הבאן שהוא הביא לי זה באן לתמיד https://ibb.co/y6sZz5q

תגובה

היי, במידה ואתה רוצה שהבאן ירד תפנה ישירות לבחור שנתן את הבאן! במידה והוא יסכים תבקש ממנו בבקשה לשלוח לי הודעה בפרטי, כרגע הבאן לא ירד!

ננעל.
        Youtube: theBeasTPD •
        • אחראי גיוסים | צוות כ"א Play-IL •
        • Five-M Community Adviser | Nikita •
        לפניות דרך מייל: [email protected]

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
          Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
        X