הכרזה

Collapse
No announcement yet.

תלונה על אדמין

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• תלונה על אדמין

שם המשתמש המתלונן וקישור למשתמש: Nikita - https://steamcommunity.com/profiles/76561199128994532/

שם האדמין:
    xzq_coca__xzq
    סיבת התלונה: שיחקתי בשרת הסארף וביקשתי שיחליפו את המפה ל-ski 2 go כי רציתי לשחק בה וכנראה שכבר ביקשו להחליף מפה אז האדמין אמר שהבא שמבקש להחליף מפה יקבל מיוט אז עניתי לו שעל פי ההגדרות שלו אני יכול להמשיך לבקש להחליף מפה כי אני לא יכול להיות הבן אדם הבא שמבקש להחליף מפה כי אני כבר ביקשתי אז הוא התעצבן ונתן לי מיוט ליום כן כן ליום ואפילו לא ביקשתי להחליף מפה. המקרה הרס לי חווית המשחק ועל פי הסלוגן שלכם נראה שמאוד אכפת לכם מחוות המשחק של השחקנים ואם יש אדמין שהורס אותה הוא לא צריך להיות אדמין.

השרת שבו הסיטואציה התרחשה: Surf

אהלן Nikitush,
    אני אענה בקצרה כי כבר עניתי לחברך לתלונה על אותה הסיטואציה.
    במקרה שלך אתה "עזרת" לחבר שלך לעקוף את המיוט ע"י ניתנת האופציה לחבר שלך לדבר איתך דרך הדיסקורד ולהשמיע אותו בשרת.
    לאחר שראית שחבר שלך קיבל מיוט אין צורך לחזור על אותם מעשים ובכלל שלא לעזור לו לעקוף אותו, לכן קיבלת את המיוט ולכן המיוט הוא לאורך זמן שכזה.
    שים לב שאתה מבקש בכבוד מהאדמין, אם זה הצבעה, להעביר מפה, עזרה בשיעורי בית או כל דבר אחר.
    המיוט נכון לעכשיו עומד להישאר, זה בסך הכל מיוט ליום ולפי מה שאתה אומר אתה לא משחק פה יותר מידי אז זה לא אמור להפריע לך.
    תודה והמשך יום טוב.

תגובה

אז אתה בעצם החלטת שאני לא באמת רציתי להעביר את המפה? שאני איזה מריונטה של סז ולא שחקן בשרת? שנכנסתי רק כדי להגיד לאדמין להחליף מפה? קודם כל אנחנו לא היינו בדיסקורד, גורם צד שלישי רצה שאני אבוא לשחק בשרת ואני אוהב את המפה המדוברת אז ביקשתי שיעבירו אליה. דבר שני לא קיללתי את האדמין ודיברתי בכבוד לאדמין, השתמשתי בשפה יומיומית בקרב שחקני המחשב מה שאומר שגם אדמינים משתמשים בצורת הדיבור ולכן ההתיחסות הייתה בכבוד, היו עדים בשרת שיכולים לאמת כגון: ERNEST, chx, ella ו sagi. לא סז ולא אני עקפנו שום מיוט על פי הגדרה, בנוסף האדמין בן 13, אני לא חושב שיכולות השיקול שלו מתאימות לכאלו של אדמין ולכן הוא צריך לרדת. ממש עצוב שאתה חושב שאני שפוט של סז ואומר רק מה שהוא אומר לי להגיד.
      נערך לאחרונה על ידי Nikitush; לפני שבוע.

תגובה

אהלן Nikitush,
        דבר ראשון אני אבקש שלא תלכלך על הצוות שלנו ולא תציע שאדמין צריך לרדת כי אתה לא מסכים עם ההחלטה שלו.
        דבר שני אתה צריך להבין איך האדמין רואה את הסיטואציה, מבחינתו אתם קבוצת חברים שסתם באים להציק ולעשות בעיות בשרת, גם אם דיברת בכבוד זה לא אומר שאתה בהכרח צודק.
        דבר שלישי אתה גם קצת התחכמת עם מה שהאדמין אמר ואני מצטט ממך: "הבא שמבקש להחליף מפה יקבל מיוט", ואתה בתשובה עונה לו שלפי "ההגדרות שלו" אתה יכול להמשיך לבקש... התחכמות שלא היה בה צורך.
        לבסוף אתה גם דיברת על חווית המשחק והסלוגן שלנו, אנחנו באמת מחפשים לספק לשחקנים את חווית המשחק הטובה ביותר וחלק ממנה דורשת אדמינים שיוודאו שיהיה סדר בשרת מה שלך לא היה כל כך מובן.
        אשאיר את האשכול פתוח עוד כמה שעות למקרה שתרצה להוסיף ויותר מזה אם אתה רוצה אתה מוזמן לבוא לדבר איתי בטים ספיק שלנו: ts.play-il.co.il:9601 - Lihai

תגובה

ננעל.

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
            Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
          X