הכרזה

Collapse
No announcement yet.

הורדת באן בלי סיבה....

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• Nikky
    replied
    הבאן ירד ולכן האשכול אינו רלוונטי. ננעל.

השאר תגובה:

• kyoto
    פתח נושא הורדת באן בלי סיבה....

הורדת באן בלי סיבה....

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: https://steamcommunity.com/profiles/76561198829106446/

קישור של הבאן ב-SourceBan: https://bans.play-il.co.il/csgo/bans#63755

שם האדמין שנתן את הבאן: barr

סיבת הבאן:smurf..

התאריך שבו ניתן הבאן: 2/23/2021

השרת שבו ניתן הבאן: פיקאפים

הערות נוספות: התחלטתי פיקאפ עם חבר אחרי הרבה זמן שלא סיימתי ראונד ראשון עשיתי תוצאה של 1-0 ברר נכנס לטיםספיק ואומר למה הוא נכנס ממשתמש אחר עכשיו בהתחלה חשבתי שהוא מתכוונן למישהו אחר. אחרי זה שאלתי אותו אתה מתכוונן עלי? . הוא התעלם ושאל את חבר שלי במקום לשאול אותי כיאלו השחקן ששיחקתי איתו הוא אבא שלי ויודע הכל. ניסיתי להגיד לו דרכים שזה לא סמארף כגון : אמרתי לו שיבדוק את הSTEAM ID ואפשר לראות עם קיבלתי באנים במשתמש הזה ואחר כך הוא עבר לקבוצה שלו וחשבתי שהוא בדק ופה נסגר הסיפור... לפתע אני משחק משחק אחר וחבר שלי נכנס לשיחה ואומר "יוואו קיבלת פיבאן על סמארף" עכשיו הוא הביא לי באן בלי להודיע לי לא יודע עם זה מותר או אפשרי אבל בכל זאת הלכתי לאחראי אדמינים וסיפרתי לו מה קרה והוכחתי לו שזה השחקן היחידי שאני משחק איתו בקהילה *יש לי גם שחקן שלפני הרבה זמן קיבל פיבאן (אגב משתמש של פעם שהייתי משחק בו הוא של אח שלי) כי ניכנסתי מי שם פעם ועכשיו לא והוא עדיין לא ירד ואין לי בעיה עם זה כי המשתמש לא בידיים שלי מלפני שנה.... לאחר השיחה אותו אחראי אדמינים מעביר אותי שוב רצה לשאול שאלה ובידיוק קרס לו ואני מאמין שהיינו אמורים לשוחח על הבאן אני . ברר. והאחראי אדמינים.. לא חזר לו יחסית הרבה זמן וחבר שלי נכנס עוד פעם לחדר ואומר "הוא החזיר לך את הפיבאן" סוף סיפור ...

נב בבקשה לא למחוק את אשכול זה.... ערב טוב

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
    Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
X