הכרזה

Collapse
No announcement yet.

תלונה על האדמין Ron בשרת הג'ייל

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• תלונה על האדמין Ron בשרת הג'ייל

שם המשתמש המתלונן וקישור למשתמש: ItamarCohen - https://steamcommunity.com/id/ItamarC0hen/

שם האדמין: Ron

סיבת התלונה: אהלן, היום נכנסתי לשרת הג'ייל וראיתי שיש מפה שאני לא כל כך אוהב בשרת.
    מיכוון שאני לא אוהב את המפה היה ברצוני לנסות לשנות אותה,
    בכדי לשנות מפה בג'ייל יש לעשות rtv וצריך כמות מסוימת בכדי שהמפה תשתנה (כ75% מכלל השרת).
    בכדי לגייס קולות לrtv החלטתי לפנות לשחקני השרת כדי שאוכל לשכנע גם אותם לעשות rtv,
    כמובן שפניתי אליהם בהודעות הפרטיות הניתנות לשימוש בתוך השרת (pm/) פקודה זו משתמשת לשליחת הודעות בפרטיות לשחקנים אחרים בשרת.
    אך אחד האדמינים החליט שזה לא בסדר שאני פונה לשחקנים בפקודה זו ומבקש מהם לעשות rtv.
    אני לא יודע אם הוא עשה את זה מיכוון שהוא אוהב את המפה (תוך כדי קידום העדפותיו האישיות) או מיכוון שזה הספים לו את הצאט (משהו שמלחתחילה נראה טיפה דפוק כי אני לא חושב שאדמינים אמורים לראות הודעות פרטיות של אחרים או בכלל להגיב עליהן)

בכל אופן, לאחר שהאדמין הביא לי קיק ללא סיבה חזרתי לשרת ושאלתי מה עשיתי לא בסדר?
    האדמין הגיב ואמר שאני הספמתי פיאמים ולאחר כמה שניות השיחה לא התקדמה ומכך הגעתי למסקנה שאני אמור לשלוח את כל ההדעות בצאט הרגיל...

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 04/05/2021 בשעה 17:30

השרת שבו הסיטואציה התרחשה: Jailbreak

הערות נוספות: אשמח שיבררו את המקרה עם האדמין ושתינתן לי תשובה בהקדם.
    תודה והמשך יום טוב.

הנושא טופל הבאן לא יורד המשך יום טוב.
    ננעל.

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
      Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
    X