הכרזה

Collapse
No announcement yet.

אדמין עשה משהו שהוא לא אמור לעשות דורש את כספי בחזרה פלוס פיצוי

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• אדמין עשה משהו שהוא לא אמור לעשות דורש את כספי בחזרה פלוס פיצוי

שאלתי אדמין לגבי מה שקרה והוא אמר לי לכתוב פה בפורום
    שם האדמין : xtreme joker
    הוא רצה לצרף אותי לגאנג והצתרפתי מפה ושם תרמתי 20K ולא אהבתי את הגאנג ואיך שהוא מתנהגל אז ביקשתי לצאת האדמין אמר תתפוצץ ולא רצה להעיף אותי ואמר תסתדר (עוד פעם אדמין אמר לי לכתוב) לאחר מכן פשוט העיף אותי מהגאנג ולא החזיר אותי אני לא ידוע מה לעשות לאחר מכן התעצבנתי ושברתי את העבר שלי לא נעים אבל זה כבר אשמתי ולאחר מכן ניסיתי להחזיר את הכסף שלי האדמין אקסטרים גוקר שלח לי דואל של יותר מ15000 וחשבתי שזה להחזיר לי את כספי אבל הוא הרג אותי ועשה איתי דואלים ולקח את כספי מבאס אני מבקש החזר כספי ופיצוי כי זה לא יכול ליהות שאדמין מתנהג ככה לאחר מכן העיף אותי מקבוצת הדיסקורד של הגאנג וחסם אותי בפרטי זה מדהים שהאדמין הזה היה בצרה והיה לו 1000 דולר בבנק נתתי לו את הכל נתתי לו יותר מ40 אלף באסה
    מקווה שתטפלו בזה במועד הכי אפשרי שיש
    מאחל לכם יום מקסים

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
    Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
X