הכרזה

Collapse
No announcement yet.

שיעור מחשבים המורה מביא לנו לשחק CS:GO במקום ללמד.. מותר?

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• שיעור מחשבים המורה מביא לנו לשחק CS:GO במקום ללמד.. מותר?

אז ככה אני בכיתה י"ב ויש לי שיעור שנקרא מדעי המחשב.. יעני מחשבים.. בתחילת השנה של כיתה י' הוא ביקש מכל אחד שיביא 60 שקלים, עם הכסף הוא פתח לכל תלמיד משתמש בסטים אישי, קנה CS:GO PRIME וכבר כמעט 3 שנים אנחנו לא לומדים כלום ובשיעורים שלו משחקים CS:GO, הוא נותן לנו חוקים מעצבנים נמאס לי ממנו גם לא מלמד אותנו וגם ממציא חוקים מפגרים .. הוא פתח שרת CASUAL וקרא שם : YodBeit 2 Neve school, הוא אומר אסור להשתמש בסקינים!! וגם כל סקינים שמקבלים חייבים לשלוח אליו ואם לא אז הוא מטפל בנו.. אני מרגישה ממש ניצול גם שילמתי 60 וגם כל סקין שאני מקבלת מדרופ אני צריכה להביא למורה הזבל הזה עאלק וואלה יופי בכיתה י"ב אני צריכה לשחק קונטר במדעי המחשב!?!?!!! מה אתם אומרים? זה מותר לו? אם אני אדווח עליו למשרד החינוך יעשו עם זה משהו?? כשהתחילה הקורונה הוא הכריח אותנו לשחק בזום עם שיתוף מסך! הוא פשוט משוגע אני נשבעת. הוא גם ניסה להתחיל איתי פעם אחת... הוא נראה בן שבעים... להוסיף תמונה שלו?? אז מה לעשות? אני כבר כמעט 3 שנים לומדת רק את זה, בצבא בצו ראשון התפעלו מזה שאני לומדת 10 יחידות מחשבים, איך אני אומרת להם ששיחקתי סיאס כל ה3 שנים האלו?? רוצים לקחת אותי לגאמא!

לפי דעתי זהו משהו שלא יעשה, הילדים מגיעים מזמנם האישי ללמוד ולהשכיל והוא רק מבזבז להם את הזמן עם משחק אלימות שאני בספק אם רובם הבכיר בגיל המותר לשחקו.
    נא העבירי לי בפרטי את שמו של המורה הנכבד שאוכל לעתור לבג''ץ, בית המשפט הגבוה לצדק בישראל שנמצא בבירתו - ירושלים, ובכך נעצור את השערורייה המתמשכת.
    שלך, עורך הדין ושחקן הריטייקים הטוב בישראל, עיוני.

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
      Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
    X