הכרזה

Collapse
No announcement yet.

תלונה עם וונדיקוף סגן מנהל שרתי פיקאפ

Collapse
נושא זה סגור.
X
X
 • סינון
 • זמן
 • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

 • תלונה עם וונדיקוף סגן מנהל שרתי פיקאפ

  שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Barr
  https://steamcommunity.com/id/BANDB_/
  קישור של הבאן ב-SourceBan:אני לא יודע איך מביאים קישור אבל תריצו תשם שלי תראו באן לשבוע
  שם האדמין שנתן את הבאן: VANDIKOF

  סיבת הבאן: רשום Barr בסיבת באן

  התאריך שבו ניתן הבאן: 15.11.21

  השרת שבו ניתן הבאן: פיקאפים

  הערות נוספות: שמו לי באן כי אדמין החליט באמצע המשחק לעשות טסטים ולעביר שחקנים בין קבוצה לקבוצה ואז שחקן שעובר מהסיטי לטרור הרג את הקבוצה שלנו בגלל שעשו לו העברה פעמיים ועשה את זה גם לסיטי
  ובמקום לתת באן לשחקן שעשה טרולים הביאו לנו באן כי יצאנו מהמשחק כי זה נהיה בדיחה שאדמינים ומתכנתים מריצים על שחקנים טסטים באמצע משחק ועושים ממנו צחוק והורסים לכולנו את המשחק באנו לשחק בצייל ויצאנו עם באן בגלל התנהלות ממש לא טובה של הצוות שעושה טסטים על שחקנים בזמן משחק מעביר בין קבוצות ומאיימים בבאנים כיאלו אנחנו שבויים שלהם במשחק בזמן שהם הורסים אותו ומעבירים שחקנים בין קבוצות מה שגורם לשחקן להרוג אותנו על תחילת ראונד שהוא בספאון של הטרור והוא נחשב סיטי זה קרה פעמיים ויש ויש גם עוד שחקנים שקיבלו באן איתי משהו שהוא אינו מוצדק או מקובל איוני אדמין אצלכם אפילו קיבל באן בלי סיבה כי הוא החליט לצאת ברגע שהמשחק הפך להיות סליחה על המילה "בית בושת" ניסנו לשחק אבל ברגע שמעבירים שחקן שהורג את כל הקבוצה על תחילת ראונד בשני הצדדים איך אפשר לשחק נו באמת מבקש להוריד את הבאן גם עם זה לשבוע זה העניין שממהרים להביא פה באן לשחקנים בקהילה למרות שהמשחק בירידה אנחנו באים לשחק זה מראה ומעיד על שיא הזלזול והתנהלות חאפרית מבקש שהאדמין יטופל בחומרה ושהיה שבוע טוב .


 • #2
  המענה פה פשוט מטורף שבוע ימים מחכים להורדת באן ! כל הכבוד !

  תגובה


  • #3
   בר שלום
   הפיקאפ הנ"ל שאנו מדברים עליו היה הפיקאפ הראשון לאחר התקנת פלאגין חדש לשרת לאחר תיקון ושיפור תקלות שהיו לפני כן והועלו על ידי השחקנים שמנסים לשפר ולתרום לשרת.
   ואכן במהלך המשחק אחת הפקודת שעודכנה לא עבדה כהוגן ומנעה משחקנים מסויימים לקנות רימנים ומיגון מה שמנע מהמשחק להתנהל כשורה . היתבצאה התייעצות עם אחד המתחנים שאמר לעשות מספר דברים מהירים בכדי לא לעקב את המשחק וגם לפתור את הבעיה , פתרונות אלה כפי שראיתה לא עבדו נכון וגרמו לתקלה נוספת . מייד לאחר מכן ניתן הפידבק למתכנת והוא החזיר לפלאגין הישן במהלך המשחק מה שלקח כ 2 דק בשלב זה בלי שום הודעה מראש בר וחבריו יצאו והוזערו בבאן וכתשובה נאמר לאדמין "נרא לך אכפת לנו מבאן בקהילה הזאת"
   הבאן ניתן על יציאה מפיקאפ וזלזול באדמין ובקהילה כי אשר אם לא אכפת לך ולחבריך מהמשחק ומהקהילה אתה תוענש על כך בכדי לא להרוס לשאר השחקנים שכן מנסים ורוצים לשחק .
   סיבת הבאן תתוקן
   תודה רבה ויום טוב!

   תגובה


   • #4
    קיבלת מענה ,
    ננעל.
    בברכה ,
    שניר | SnirB


    STEAM

    תגובה

                 

    קצת עלינו

    • ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
     Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

    קהילות מובילות

    עובד...
    X