הכרזה

Collapse
No announcement yet.

אדמין בריטייק שמתנקל אליי

Collapse
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• אדמין בריטייק שמתנקל אליי

שם המשתמש המתלונן וקישור למשתמש: Dr.Hemiolin https://steamcommunity.com/profiles/76561198069480313

שם האדמין: furry ballz

סיבת התלונה: ניצול גישות לרעה במשך תקופה. אותו אדמין מתנקל לרעה כבר תקופה כל פעם מחדש. שיחקתי בריטייק והוא היה בספקטייט והוא העיף אותי כי לא היה לו מקום לשחק. בנוסף לכך לפני כמה זמן הביא לי באן, בלי לבדוק וללא הוכחות בטענה שהייתי צ'יטר או שחקן סמארף. לאחר כמה זמן הבאן ירד. הוא גם היה מביא לי סליי בטענה שאני מבזבז זמן, רק אני הייתי מקבל סליי (למרות שנשאר מספיק זמן לשחק). שאר השחקנים שהיו איתי לא קיבלו סליי.
    זו לא פעם ראשונה שהוא מתנהג ככה וכל פעם אני מנסה להבליג אבל זה כבר נמאס. האדמינים שהיו בשרת באותו זמן לא עשו כלום ונתנו לו להתנהג בצורה הזאת. אחרי שהוא הביא לי קיק כי לא היה לו מקום לשחק, נכנסתי שוב לשרת והייתי בספקטייט והוא אמר לי "איך זה להיות בספק ישחקן אפס". באותו הזמן היו בין 2 ל3 אדמינים אך הם התעלמו.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:26/11/21

השרת שבו הסיטואציה התרחשה: ריטייק 3

הערות נוספות: אני לא נוטה להיכנס לדברים האלה בדרך כלל וגם ממש אין לי זמן לזה אבל זה דבר מתמשך שצורך טיפול. חבל לי שככה מתנהל הריטייק שלכם, אתם אמורים להיות הקהילה הגדולה בארץ עם הצוות הכי איכותי שיש, כנראה שזה לא ככה. מקווה שתוכיחו לי אחרת בכך שתטפלו בזה כראוי ותורידו לאותו אדמין את הגישות ותפקחו יותר על המתרחש בשרתים שלכם.

דמו: אין.

מה קורה למה לוקח לכם 100 שנה לענות?

תגובה

אין לו כבר גישות מלא זמן

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
        Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
      X