הכרזה

Collapse
No announcement yet.

דרושים אדמינים לשרת ה - RolePlay!

Collapse
נושא זה נעוץ.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• כינוי במשחק: noxer
    שם פרטי:ברק
    סטים איידי:STEAM_0:1:589236041
    למה אתה חושב שאתה מתאים: אני רוצה הרבה זמן לבוא להיות פה צוות אני משחק בשרת כבר 4 שנים פלוס וגם יש לי נסיון גדול בסיאס
    עבר בשרתי RP (לא חובה) : האיתי מנהל קהילה סיאס בווי פלי
    עבר בניהול (יתרון) : מנהל תחום בגיימינג איקס מנהל קהילה בווי פלי יש לי הרבה קהילות פייבאם ושל עוד משחקים שניהלתי העבר
    הערות נוספות :בהצלחה לכולם מקווה לעבור חושב לי מאוד לבוא והדיס שלי הוא No[X]eR#9454 אז אמשח לקבל תשובה בדיס

תגובה

• כינוי במשחק: Gorven72
      שם פרטי: אדלר
      Steam ID: 76561198319400782
      למה אתה חושב שאתה מתאים: אני וותיק בשרת RP ויודע את כל החוקים היטב, אני יודע איך להתנהל בשרתי RP ובנוסף מביע סבלנות רבה כלפי שחקני השרת.
      עבר בשרתי RP: הייתי בשרתי RP fiveM וגם בשרת של swift-IL.
      עבר בניהול: הייתי צוות גבוה בשרתי דיסקורד בעיקר וגם בשרתי מיינקראפט.
      הערות נוספות: הדיסקורד שלי הוא RedField#9912 ובהצלחה לכל הניגשים.
      נערך לאחרונה על ידי dark_Soul83; לפני 3 שבועות.

תגובה

• כינוי במשחק:בוכרי בפעולה aka
        שם פרטי:ליאור
        סטים איידיSTEAM_1:1:440668935
        למה אתה חושב שאתה מתאים:אני חושב שאני צריך להיות אדמין מכיוון יש לי מיקרופון ברור,אני אדם בוגר בעל שיקול דעת, אני פשוט רוצה לעזור לקהילה
        עבר בשרתי RP (לא חובה) :אין
        עבר בניהול (יתרון) :אין
        הערות נוספות DIVA#9999 my discord משחק מעל לחצי שנה
        נערך לאחרונה על ידי tblior; לפני 2 שבועות.

תגובה

• כינוי במשחק:shishlik
          שם פרטי:יובל כהן
          סטים איידי:STEAM_0:1:612582522
          למה אתה חושב שאתה מתאים:יש לי את הזמן להשקיע ואני משחק כבר מהמפה השניה
          עבר בשרתי RP (לא חובה) : בשרת הזה swift וגם בשרתי fivem
          עבר בניהול (יתרון) :אין לי עבר ניהולי בשרת ארפי של סיאס אבל יש לי עבר בניהולי שרתי דיסקורד ושרתי fivem
          הערות נוספות : הדיסקורד שלי זה shishlik#0128

תגובה

• כינוי במשחק:TheOhad
            שם פרטי:אוהד
            סטים איידי:76561198380173524
            למה אתה חושב שאתה מתאים:אני ביחסים טובים עם כולם בשרת, אני מאוד אוהב את השרת, אני גם OG (שיחקתי כבר כשהיה חוף ולפני שהיה מכוניות והכל), כרגע עוד לא היה לי שום קונפליקט אם אף אדמין או מנהל ויצא לי הרבה פעמים לראות אנשים מספימים פרי קילים או עושים פרי פריז או ריבנג' קיל ובלי הייט לשום אדמין אבל רוב הפעמים הם לא עשו הרבה כי האדם שזה קרה לו לא התלונן.
            עבר בשרתי RP (לא חובה) :כן שיחקתי בשרתי אר פי בעבר ואף פעם לא קיבלתי באן, מיוט או משהו כזה, וכמו שאמרתי שיחקתי גם בשרת הזה בעבר.(ואני עדיין משחק כמובן)
            עבר בניהול (יתרון) :לא כרגע אבל אם יהיה לי מזל אולי בקרוב
            הערות נוספות : חולה על כולכם, בהצלחה לכולם, ואם מגיע למישהו שהוא לא אני להיבחר זה לGorven72 שעזר לי הרבה למרות שהוא לא אדמין. ודבר אחרון אין עליך איגל פיגל.

תגובה

• כינוי במשחק: WASup
              שם פרטי: הראל
              Steam ID: 76561199367519221
              למה אתה חושב שאתה מתאים: אני וותיק בשרתי RP ויודע את החוקים מצוין, אני יודע איך להתנהג בשרתי RP ובנוסף מביע סבלנו כלפי שחקני השרת.
              עבר בשרתי RP: הייתי סטאף מנגר בשרתי RP fivem.
              עבר בניהול: הייתי צוות גבוה בשרתי דיסקורד רבים.
              הערות נוספות: הדיסקורד שלי הוא .!sland girl#8376 (כולל הנקודה, כשעושים לשם שלי כופי הוא מסודר בצורה אחרת שהיא הצורה הנכונה של שמי בדיס ) ותודה רבה על שפיניתם זמן כדי לקרוא את בקשתי.
              יום טוב

תגובה

• טעות
                נערך לאחרונה על ידי ArikNahmani; לפני 2 שבועות.

תגובה

• כינוי במשחק: ArikNahmani
                  שם פרטי: אריאל
                  סטים איידי: https://steamcommunity.com/profiles/76561199001536543/

למה אתה חושב שאתה מתאים:
                  משחק הרבה בשרת יש אוזן קשבת לשחקנים. אין לי מה לעשות כל היום ולבוא לשרת לטפל באנשים לקדם ולעזור כמה שיותר מעביר לי את הזמן וגם על הדרך זה כיף ברמה מפחידה!

חוקים אין על מה לדבר 10/10 שומר על הפה ללא קללות, סבלני מסתדר עם אנשים אני עוד יוכיח! אוהב את כולם לא משנה מה הוא שומע לכל הצדדים לא בוחר צד על פי זה שהוא חבר שלי והשני לא
                  מבטיח אתן את כל כולי אתם יכולים לסמוך עליי;)

~ יש סבלנות רבה לסיטואציות גם אם הסיטואציה קשה.
                  ~ יודע לעבוד עם צוות להקשיב וללמוד.
                  ~ משחק בין 7-9 שעות ביום אני יודע פסיכי.
                  ~ חוקים יודע טוב מאוד.

עבר בשרתי RP (לא חובה) : אני משחק בשרת שלכם הרבה זמן אז כן יש לי עבר.

עבר בניהול (יתרון) : לא לכן אני רוצה מאוד להתנסות להכנס בכל הכוח ולתת את כל כולי!

הערות נוספות :גם אם לא אעבור שמח שנתתם אוזן ולפחות קראתם את מה שכתבתי זה כבר לא מובן מעליו מקווה לעבור יום טוב לכולם. (ArieL#0001)
                  נערך לאחרונה על ידי ArikNahmani; לפני 2 שבועות.

תגובה

• כינוי במשחק:messi the best
                      • שם פרטי: קול
                      • סטים איידי:STEAM_0:1:582125915
                      • עבר בניהול: עבר אדמין בקהילה אחרת ויודע חוקים.
                      • עבר בשרת (RP): שחקן מאוד וותיק בשרת רול פליי יודע את הכללים ואיך להתמודד אתם, משחק הרבה מאוד זמן ונהנה בכל דקה שנמצא בשרת לא משחק בשאר הרול פליי כי הקהילה הזאת הכי טובה שאני מכיר.
                      • למה אתה חושב ש אתה מתאים: אני חושב שאני מתאים להיות חבר צוות מכוון שאני וותיק מכיר חוקים וחושב שיוכל לעשות את זה הכי טוב שיש.
                      • למה אני מתאים:
                      • -יש לי מיקרופון מספיק טוב.
                      • -יודע לעבוד עם הצוות להקשיב לייעץ וללמד.
                      • -מכיר את החוקי הרול פליי.
                      • -ותיק ביחס לשרת.
                      • -מאוד סבלני לסיטואציות קשות.
                      • -מסתדר טוב עם אנשים.
                      • -פעיל בשרת בצורה יומית ויש לי הרבה זמן.
                      • הערות נוספות: הערות אוהב את השרת וכיף לי וכשה הבנתי שהיו שינויים לטובה אני יותר להוט לתת ולהנות בשרת. מוכן להקשיב לחוקים חדשים אם יש ומוכן להסתגל כשה צריך או כשה מבקשים. אני מאמין שצריך לחתור קדימה. במיוחד בקהילה המצומצמת שלנו תודה שקראתם מסי דה באסט
                    נערך לאחרונה על ידי cole2334; לפני 2 שבועות.

תגובה

• כינוי במשחק: SymMy
                      שם פרטי: איתן
                      סטים איידי: SweeTIL או 76561198837395040
                      למה אתה חושב שאתה מתאים: מאוד! פעיל, בקיא בחוקים, סבלני ומכבד, יודע לפתור בעיות בין שחקנים, ובעיקר אני אשפר את החוויה של השחקנים.
                      עבר בשרתי RP (לא חובה) : בגאריס מוד הייתי משחק מלא, ובפייבאם
                      עבר בניהול (יתרון) : הייתי אדמין בשרת בגאריס מוד עד שהשרת כבר מת
                      הערות נוספות : בעיקר אני רוצה להיות אדמין לא רק בגלל שאני רוצה לשפר את חווית המשחק אלא אני חושב שחלק מהאדמינים לא שמים יותר מדי תשומת לב לשחקנים.

תגובה

• כינוי במשחק:NorozPapi
                        שם פרטי:אורי
                        סטים איידי:STEAM_0:0:149053601
                        למה אתה חושב שאתה מתאים:אני חושב שאני מתאים בגלל שאני מבין בארפי מבין בניהול בלהיות אדמין יכול לעזור הייתי אדמין בשרתי פייבם
                        עבר בשרתי RP (לא חובה) : כן בשרתי פייבם
                        עבר בניהול (יתרון) : כן בשרת פייבם
                        הערות נוספות :אין

תגובה

• כינוי במשחק:Holymoses
                          שם פרטי:משה
                          סטים איידי:https://steamcommunity.com/id/Holymoses/
                          למה אתה חושב שאתה מתאים:אני אגיד את זה בכמה מילים 4 שנים של rp
                          עבר בשרתי RP (לא חובה) :כן בכל
                          עבר בניהול (יתרון) :
                          הערות נוספות :מקווה שתאשרו אותי אני אתן בראש

תגובה

• כינוי במשחק:Mip
                            שם פרטי עידן
                            סטים איידי: https://steamcommunity.com/profiles/76561198831148893/
                            למה אתה חושב שאתה מתאים: יש לי נסיון כ Admin ונסיון ב RP יודע את החוקים ופעיל הרבה
                            עבר בשרתי RP (לא חובה) : יש
                            עבר בניהול (יתרון) : אין
                            הערות נוספות : אין

תגובה

• כינוי במשחק:bisli
                              שם פרטי:מיכאל (במציאות)
                              סטים איידי:https://steamcommunity.com/id/Bisli/
                              למה אתה חושב שאתה מתאים: חשיבה בוגרת, סובלני, יכולת הקשבה, חברתי ובוגר
                              עבר בשרתי RP (לא חובה) :שיחקתי ארפי בכל מיני שרתים שחקן ארפי בסיאס לפחות 3 שנים
                              עבר בניהול (יתרון) : אין, אם אתקבל אשמח להדרכה קצרה על כל הפקודות והכלים
                              הערות נוספות : אשמח מאוד אם אתקבל, אני באמת רוצה להפוך את השרת למקום נעים יותר להיות בו ולא פאקינג לאיזה בית זונות שכל אחד בא ופאקינג עושה פריקילים על ימין ועל שמאל אני באמת חושב שאני יכול להעלות את השרת כמה רמות מעל ולהפסיק עם כל העבירות שהולכות בשרת אני משחק הרבה זמן בארפי ומכיר את כל החוקים בכל מקרה תודה ויום טוב במידה ואתם לא מוצאים אותי זה הדיס שלי ביסלי#7789
                              גבר גבר

תגובה

• כינוי במשחק: !LOST
                                שם פרטי: ליאור
                                סטים איידי: STEAM_0:0:457137531
                                למה אתה חושב שאתה מתאים: יודע להתנהל כמו שצריך , יש ניסיון.
                                עבר בשרתי RP (לא חובה) : יש
                                עבר בניהול (יתרון) : יש
                                הערות נוספות : אשמח להתקבל

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
                                  Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
                                X